1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Amazon Prime Ne kadar. Film ve oyun platformu

Amazon Prime Ne kadar. Film ve oyun platformu

amazon prime ne kadar

Amazon Türkiye’ye geldiğinden beri Herkesin beklediği bir durum ile karşı karşıyayız. Amazon Prime artık ülkemizde de çalışıyor. Bu platform bize neler getiriyor. Amazon Prime ne kadar. Sorusunun cevabını bulacağınız bu yeni yazımızda sizlere bütün ayrıntılarıyla Amazon un Bu mükemmel hizmetini anlatmaya çalışacağız. Amazon Prime Türkiye olarak hizmette.

Öncelikle Amazon Prime’ın minimum sipariş tutarı olmaksızın geçerli bir sonraki gün kapınızda olan Kargo hizmeti ilk sırada yer alıyor. Bu harika bir özellik Çünkü bazen aldığınız ürünler günlerce Kargo şirketinde kalabiliyor. Amazon bu işe bi dur demiş. Amazon Prime 4 ana başlık altında toplandığını görüyoruz. Kargo, Prime video, fırsat ve Amazon Gaming olarak adlandırılan Bu dört ana başlıkta Amazon’un bize sunacağı hizmetler listeleniyor.

Amazon Prime üyelik başvurusu için sizde hemen amazon.com.tr ye Giriş yaparak başlayabilirsiniz. Bizim verdiğimiz link üzerinden de giriş yapabileceğiniz Amazon Prime, aşağıda sıraladığımız özellikleri ile internet alışverişini cazibeli bir hale getiriyor. Amazon Prime Türkçe olarak yayınlanmaya başladığından beri kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Hadi siz de şimdi Amazon Prime Giriş yaparak kalitenin tadını çıkarta bilirsiniz.

Amazon Prime Kargo 

Başta da anlattığım gibi bedava ve hızlı kargo ayrıcalığı Amazon Prime ile gerçekten alışverişlerinizi keyifli hale getirebiliyor. Amazon Prime şu anda İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce ve Afyon’a teslimat yapabiliyor. Alacağınız ürünler hemen ertesi gün kapınıza geliyor. Ek Ücret ödemeden. Şöyle de bir ayrıcalığı da var. Eğer alışverişinizi öğlen 12’ye kadar yaptıysanız ve 50 TL üzeri ise aynı günde kapınıza ürünleri getiriyor.

Amazon Prime Video

Bir diğer özelliği Amazon Prime video. Amazon Prime video ile ödüllü Amazon dizilerini, popüler filmleri ve TV dizilerini izlemek mümkün. Bu platformda ise Amazon un gerçekten yeni çıkmış filmleri bile neredeyse oynattığı bir arşivi var. Aynı zamanda bu filmleri Nerede isterseniz orada izleyebilirsiniz. İster telefondan ister tabletten istersen televizyonunuzdan.

Amazon Prime Avantajları

Amazon Prime ın bir başka süper özelliği ise Sizlere fırsatlar sunması birçok farklı kategoride amazona özgü ayrıcalıklardan %15, %20, %30 oranında Hatta belki daha fazla indirim oranlarına sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda Amazon sizleri bunlardan haberdar ediyor. Bu da bence muhteşem bir özellik.

Önerilen Yazı
Watch Series 6 Galaxy Watch 3 karşılaştırma

Amazon Prime Gaming

Gelelim bütün kullanıcılar tarafından sevilecek bir başka özelliğine. Tabii ki Prime Gaming oyuncular için. Amazon oldukça iyi ücretsiz oyunlar sunuyor. Amazon Prime Gaming ücretsiz online oyunlar sizlerin olur. Bu oyunlardaki karakterler, dış görüntüler, güçlendirmeler, yükseltmeler ve daha fazlasını hak edersiniz. 

Amazon Prime ne kadar

Bütün Hizmetlerin fiyatına baktığımızda; 30 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz Bu mükemmel hizmetler ay sonu  geldiğinde size 7,99 TL gibi bir fiyata mal olabiliyor. Bütün bu ayrıcalıklardan faydalanmak için oldukça iyi bir fiyat Eğer siz de sürekli internet üzerinden alışveriş yapıyor ve Amazon kullanıyorsanız Amazon Prime Tam da size göre bir platform. 

Bu arada Amazon Prime Day nedir. Yani Prime günleri daha fazla indirimlerin hat safhaya ulaştığı Amazon dünyasıdır. Sizde bu günlerden faydalanmak için amazon prime ücretsiz denemeye giriş yapın.

Apple Watch Series 6 fiyat ve özellikleri

Yorum Yap

Yorum Yap