1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Android müzik indirme uygulamaları

Android müzik indirme uygulamaları

android müzik indirme uygulamları

Android müzik indirme uygulamaları ya da programları çeşitlilik gösterebiliyor. Ücretli ve ücretsiz olan versiyonları var. Benim en beğendiğim Android MP3 indirme ve dinleme programları bazılarında internetin olmadığı zamanlarda da müzik dinlemek mümkün. Eğer sizde Cep telefonlarından sürekli müzik dinleyen biri iseniz aşağıdaki uygulamaları bakmanızı tavsiye ederim. Bu şarkı indirme uygulamaları tamda size göre.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Note 20 Ultra fiyat ve özellikleri

Android müzik indirme uygulamaları

Spotfy

Belki de en bilindik en fazla kullanılan MP3 dinleme, müzik dinleme uygulamalarından bir tanesi olan Spotify Gerçekten hem kullanışlı ve güncel bütün müzikleri bulabildiğimiz bir program. Spotify İsveç menşeli bir firma aynı zamanda paralı aboneliği ile kullanıcılarına bir çok şey sunuyor.

Cep telefonunda ücretsiz dinle
• İstediğin sanatçı, albüm veya çalma listesini karışık modunda çal.

Tablette ücretsiz dinle
İstediğin şarkıyı istediğin zaman çal.

Spotify Premium özellikleri
• İstediğin şarkıyı istediğin zaman istediğin cihazda dinle: cep telefonunda, tabletinde veya bilgisayarında.
• Harika ses kalitesinin tadını çıkar.
• Reklam yok, sadece sınırsız müzik var.
• Taahhüt yok, istediğin zaman iptal et.

Youtube Music

Yıllarca kullandığımız video sitesi YouTube, YouTube müzik Platformu ile kullanıcıların beğenisini toplamış durumda. YouTube müzik bize birçok yenilik sunuyor. Paralı bir uygulama olan YouTube müzik her türden müzik makamına ev sahipliği yapıyor. En sevdiğiniz sanatçıların orjinal parçalarını bulabiliyorsunuz. YouTube müzik Aynı zamanda Premium adı altında da satılıyor. Premium özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. 1 Ay deneme sürümü ücretsiz.

● Tamamen reklamsız olarak sınırsız müzik dinleyin.
● Ekranınız kilitliyken veya diğer uygulamaları kullanırken müziğinizi dinlemeye devam edin.
● En sevdiğiniz şarkıları indirin. Dilerseniz Çevrimdışı Karışık Liste’yi etkinleştirerek bu işi bize bırakabilirsiniz.

Deezer

Bu platformda hazırlanmış MP3 müzik listelerini bulabilir. İlgi alanlarınıza yönelik müzik listeleri oluşturabilirsiniz. 56 milyon şarkı olduğuna İnanabiliyor musunuz. İnternetiniz olmadan da müzik dinlemenizi olanak sağlayan bu uygulama harika bir uygulama. Aynı zamanda canlı radyo istasyonlarını dinlemenizi de olanak tanıyor. Bazı özellikleri ise şöyle;

Aşağıdaki benzersiz özellikler sayesinde hayatı en sevdiğin şarkılar ile sınır tanımadan yaşa, ilgi alanlarına uygun podcastler ile en güncel trendleri yakala ve her anını dolu dizgin yaşa:

– Keşfedip dinleyebileceğin tam 56 milyon şarkı
– İnternetsiz müzik dinle
– Kullanması çok kolay müzik indirme programı
– Dünyanın her yerinden her türde şarkılar içeren dev bir şarkı evreni
– Deezer Editörleri tarafından özenle hazırlanmış sınırsız mp3 çalma listeleri
– Deezer Flow ile kişiye uygun müzik listeleri
– Tüm ilgi alanlarına yönelik en güncel podcastler

Tubidy

Belki de herkesin en çok hoşuna giden sitelerden bir tanesi Tubidy. YouTube ve benzeri sitelerden istediğiniz müziği İstediğiniz zaman indirmenizi sağlayan yıllardır kullanılan bir platform. İstediğiniz bir YouTube linkini onun arama motoruna tıklayarak istediğiniz şarkıyı MP3 olarak alabiliyorsunuz. Bu bağlamda android için en iyi müzik uygulaması sizin tercihiniz.

Apple Music

Bütün platformlarda olduğu gibi Apple’ın da müzik hakkında bir Platformu var. Apple müzik 60 milyondan fazla şarkıyı içinde barındırıyor. En sevdiğiniz şarkıları dinlerken sözlerini de takip edebiliyorsunuz. En sevdiğiniz şarkıları telefonunuza indirmeye olanak tanıyor. Kendi listelerinizi oluşturabiliyorsunuz. En sevdiğiniz sanatçıların belgeseller, konserleri, filmleri hatta orijinal TV programları bile içerikler arasında. Dünyanın dört bir yanından Radyo istasyonlarında içinde barındırıyor. Yeni üyeler 3 ay boyunca ücretsiz sahip olabiliyorlar bu uygulamaya.

Android müzik indirme uygulamaları çeşitlilik gösteriyor tercih sizin.

Android de Memoji nasıl yapılır.

Yorum Yap

Yorum Yap