1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Cihazlar
  3. Apple Airpods Pro tanıtıldı. Fiyatı ve özellikleri.
Trendlerdeki Yazı

Apple Airpods Pro tanıtıldı. Fiyatı ve özellikleri.

apple airpods pro bilgesokak

Apple Nihayet yeni kulaklığı Apple Airpods Pro ortaya çıktı. Apple Bu kulaklık ile kullanıcılarını bir üst seviyeye taşıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 249 dolar fiyat etiketi ile satılacak. Bu yeni kulaklık 30 Ekim çarşamba gününden itibaren satışa sunulacak.

Airpods Pro standart Airpods yerine geçmeyecek ama ondan daha fazla bir Premium hissi uyandıracak. Airpods Pro fiyatı ile de oldukça pahalı olacak. Ülkemizde Apple’a karşı uygulanan vergi neticesinde 1900 TL gibi yüksek fiyatla gelme ihtimali, yüksek olsada Apple severlerin bu kulaklığı Kullanacağını düşünüyorum. Apple Airpods Pro da normal Airpords’un şeklinden taviz vermiş. Artık ucunda Bir silikon kulak içi kulaklığı bulunuyor.

Ayrıca özelliklerine baktığımızda;

Aktif gürültü önleme sistemi biri dış diğeri kulaklıkların içi olmak üzere iki mikrofon kullanılıyor. Harici mikrofon ortam gürültüsünü izler ve ardından iptal eden ters bir ses sinyali oluşturur. Dahili mikrofon kulaklıktaki sesi izler ve içeri giren ses miktarına bağlı olarak her bir birim için gürültü iptalini otomatik olarak algılar ve ayarlar. Airpods Pro Ayrıca ortamdaki sesleri bal sesli harf ile birleştirerek saydamlık adı verilen bir özelliğe de sahip. Bu özellik sayesinde koşuya çıkarken veya havalimanında duyuru yaparken Çevrenizdeki trafik gibi şeyleri duyabiliyorsunuz.

Airpods Pro Ayrıca IPX4 suya ve terlemeye dayanıklı yeni bir tasarıma sahip. Bu da size spor salonunda koşu da ya da herhangi bir yerde daha geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Artık Bu kulaklıklar basınca da duyarlı. aktif gürültü iptalini uygulamak için kulaklığa basılı tutmanız yeterli. oynatmak ya da Duraklatmak istediğiniz zaman bir kez arçaları atlamak İstediğiniz zaman çift tıklamayla Bir önceki parçaya gitmek için ise 3 kez tıklayarak geçiş yapabileceksiniz.

Apple Airpods Pro ses olarak yüksek dinamik Aralıklı, Yüksel dizine sahip ve özel bir yüksek ses sürücüsü kullanıyor. Bu sayede kulağınızda en iyi ses seviyesini en kaliteli tanımı ile almanız mümkün oluyor.

Kulaklık bütün işlemlerini H1 ses işlemcisinden Yardım alarak yapıyor. Airpods Pro gürültü iptali ve ahizesiz Hey Siri taleplerini işleme koyarken size tam zamanında tepki veriyor.

Apple Airpods Pro Diğer özellikleri

Kulaklığı bir Apple cihazda işlemek için kapağını açabilir müziği Duraklatmak veya çalmaya devam etmek için ise kulağınızdan Geri alıp tekrar koyabilirsiniz. Son olarak anlatabileceğimiz buon kulaklığın boyutunun küçük ama pil ömrünün daha önceki ürünlerle aynı olduğunu söylemek mümkün gürültü engelleme açıkken 5 saat kapalıyken 4,5 saatlik müzik dinleme süresi sunuyor. Ayrıca gürültü engelleme açıkken üç buçuk saatlik konuşma süresi elde ediyorsunuz. kutusunun şöyle de bir özelliği var 5 dakikalık bir şarj ile 1 saat müzik dinleyip görüşme yapabiliyorsunuz. Bu da harika olmuş. kablosuz şarj özelliği bulunan yeni airpods Pro fiyatı işlevleri ve harika tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Önerilen Yazı
Apple iPhone Xs Max teknik özellikleri ile tanıtıldı

Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere 25 ülkede satışa çıkacak. bizde merakla bekliyoruz.

9.0110
9.0
İnceleme

Kaliteli ve zarif bir tasarım. Harika özellikler. Apple Airpods Pro fiyat ve detayları.

  • 9 9
Yorum Yap

Yorum Yap