1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Apple iPad Pro 12.9 2018 CAD çizimi ortay çıktı.

Apple iPad Pro 12.9 2018 CAD çizimi ortay çıktı.

featured

Apple, bu yıl 12 Eylül’de sonbahar etkinliğini düzenliyor. Bu vesileyle üç yeni iPhone’u ortaya çıkarması bekleniyor, ancak bazı yeni iPad’ler de onlara katılabilir. Bunlardan biri olan iPad Pro 12.9’un 2018 sürümü bugün CAD tabanlı render ve video ile sızdırıldı.

Yapımcılar dört tarafı simetrik ekran çerçeveli bir tablet, yuvarlak ekran köşeleri ve herhangi bir yerde Home düğmesi olmayan bir tableti gösteriyor. Bu iPad’in, iPhone X gibi, kilidi açmak için Face ID teknolojisini kullanması gerçeği ortada görünüyor.

Tablette bir çentik görünmüyor ve sensörler üst kısımda görünüyor. Çentik teknolojisi henüz iPad gelmeyecek galiba.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”124″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Görünür anten hatları, tabletin arkasının camdan değil metalden oluşacağını ima ediyor. Akıllı Konektör, görebileceğiniz gibi, tabana yakın olarak arkaya yerleştirilmiş. Bu, yalnızca tabletin dikey yönde otururken bir klavye kapağını kullanabileceğiniz anlamına gelebilir. 

İPad Pro 12.9 (2018), her ikisi de LCD panellerle ve A12 veya A12X yonga takımıyla birlikte gelecek. 10,5 inçlik bir versiyonununda olabileceği düşünülüyor. Apple Pencil desteği bu tablette de yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap