1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Apple iPhone 12 lansman tarihi Pro ve Apple Watch 6

Apple iPhone 12 lansman tarihi Pro ve Apple Watch 6

apple iphone 12 lansman tarihi

Apple’ın yeni telefonları; Apple iPhone 12 lansman tarihi ve iPhone 12 Max, Apple Watch 6, yeni bir iPad (8. nesil) yakın bir gelecekte karşımıza çıkacak. Bu telefonların Covid-19 süresince çıkış tarihleri ertelenebilir. Ama elimizdeki tarihler tam olarak net bir şekilde ortaya koyuyor. 8. nesil iPad’in tanıtılacağı, Apple Watch seri 6’yı tanıtmayı planladıklarını lansman tarihi Eylül ayı içerisinde gerçekleşecek.

Apple iPhone 12 Lansman tarihi açıklandı. Resmi değil.

Apple iPhone 12 ve iPhone 12 Max

iPhone 12 bu tanıtımın en gözde telefonu olacak. Apple’ın 2020 serisinin ilk cihazı olacak olan iPhone 12, 12 Ekim’de tanıtılacak. iPhone 12 ile birlikte iPhone 12 Max aynı lansmanda tanıtılacak. Bu telefonlar lansmandan bir hafta sonra ön siparişe açılabilecek. iPhone 12 ve iPhone 12 Max 128 GB dahili depolama alanı olan modelleri, kendi Ülkesi Amerika Birleşik Devletleri’nde 649 dolar ve 749 dolar şeklinde fiyatlandırılacak.

Apple iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max

Bir diğer amiral gemisi telefonlar iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max. Bu telefonlarda aynı anda tanıtılacak yani iPhone 12 modelleriyle ama dağıtımına daha sonra başlanacak. Salgın nedeniyle gelen bilgiler arasında bu telefonların ikisinin de yine Amerika Birleşik Devletleri fiyatıyna bakacak olursak. 999 dolar iPhone 12 Pro, 1099 dolar iPhone 12 Pro Max şeklinde gelen bilgiler arasında.

Apple Watch Series 6 ve iPad (8. nesil)

Peki ya Apple Watch seri 6 ve 8 nesil iPad. Biz Apple dan bunları da bekliyoruz. Eylül ayında tanıtılacak olan tüm yeni cihazlar yine aynı lansmanda tanıtılabilir. Ama ne zaman satışa çıkacağı konusunda herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Merakla Apple’ın bütün ürünlerini Ekim ayından itibaren bekliyoruz.

Başka cihazlardan da bahsediliyor. Bunlar Apple’ın sonraki iPhone modellerinin yanı sıra AirTags (takip aksesuarı) ve AirPower’ı (kablosuz şarj sistemi) adı altındaki cihazları. Bu cihazların birkaç aydır sızıntı haberlerinde söylentileri dönüyor, ancak henüz bir bilgi yok.

Apple Etkinliğine canlı bağlantı 13.10.2020 Bugün canlı izleyebilirsiniz. TSİ 20:00 de.

Apple Airpods Pro özellikleri ve detayları burada

Yorum Yap

Yorum Yap