1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Apple yüzen mağazası açılıyor. Singapurda

Apple yüzen mağazası açılıyor. Singapurda

apple yüzen mağazası

Apple dünyadaki ilk yüzen mağazasını Singapur’da açıyor. Apple Marina Bay Sands olarak adlandırılan bu yeni mağaza Apple’ın en iddialı perakende projelerinden bir tanesi. Apple yüzen mağazası. Marina Körfezi’nin sularında bulunan bu yeni bina oldukça etkileyici duruyor. Singapur’da Apple yeni açtığı mağazasını doğrudan doğruya suya oturan bir platform üzerine kurdu. Apple Store bu platformun üzeride yanar döner bir küre halini andırıyor.

Bu yeni mağaza Singapur’un en ikonik bölgelerinden birinde büyüleyici bir şekilde duruyor. Tamamen su ile çevrili olan Apple Marina Bay Sands şehri ve şehrin muhteşem manzarasını tam 360 derece kesintisiz Panorama şeklinde kullanıcılara sunuyor. Küre şeklinde bulduğumuz bu yeni yapı 10 adet dikme kullanılarak 114 parça camdan oluşuyor. Apple adına türünün tek örneği tamamen bir cam kubbeden oluşuyor. Apple’ın singapur’daki 3. mağazası olarak da görünüyor. Roma’da bulunan Pantheon’dan ilham alınarak yapılan Bu harika Yapı muhteşem şekilde gün ışığını tam olarak içeri vermeden mağazanın aydınlık olmasını sağlıyor. Kubbenin içini kaplayan ağaçlar Singapur şehrini temsil ediyor.

Apple’ın Retail + People kıdemli başkan yardımcısı Deirdre O’Brien, “40 yıldan uzun bir süre önce başlayan bu özel yere olan bağlılığımıza dayanarak, Singapur’da nefes kesici Apple Marina Bay Sands’i açmaktan daha heyecanlı olamazdık” dedi. . “Tutkulu ve yetenekli ekibimiz, bu topluluğu yeni mağazamızda karşılamaya ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin sevdiği ilgi ve desteği sunmaya hazır.”

Önerilen Yazı
Apple Airpods Pro fiyat ve özellikleri ile tanıtıldı.

Apple yüzen mağazası hakkında bilgiler

Mağazaya giren Apple severler Apple’ın ürün ve aksesuar dünyasını keşfediyor. Camlı mağazadan içeri girenler muhteşem bir Körfez manzarası da izleyebilir. Aynı zamanda mağazanın içinde müzisyenlerin harika sahnelerine de konuk olabilirsiniz. Aynı zamanda bu yapının içinde alt katta bir su altı toplantı odası da bulunuyor. Bunu da gezerek deneyimleye bilirsiniz. Bu mağazanın etkileyici yanlarından bir tanesi de içerideki çalışanların toplamda 148 kişilik bir ekibin 23 den fazla dili konuşması ve insanlara bilgi vermesi. Aynı zamanda Ziyaretçiler aşağıda vereceğimiz linkden rezervasyon giriş çıkış yapabiliyorlar.

Apple yüzen mağazası hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizcede ülkemizde bir yüzen Apple Store olsa hoş olmaz mı?

Apple Airpods Pro’yu görmediyseniz tıklayın.

Kaynak
Yorum Yap

Yorum Yap