1. Ana Sayfa
  2. Bilim
  3. Bellus 3B yüz tarama kamerası ve 3B yazıcısı size gerçek maskeler yapmanızı olanak tanıyor.

Bellus 3B yüz tarama kamerası ve 3B yazıcısı size gerçek maskeler yapmanızı olanak tanıyor.

Bellus 3B yüz tarama kamerası ve 3B yazıcısı size gerçek maskeler yapmanızı olanak tanıyor.

Bellus 3B kamera ve 3B yazıcı.

Artık 3D maskeler üretmek oldukça kolay. Gerçeğe yakın görüntü veren 3D maskeler bir kamera tarafından yüzünüzün taranıp onun gerçeğe dönüştürülmesiyle oluyor bu Tabii ki 3D yazıcılarında işi oluyor.
 
Bellus şirketi yüksek çözünürlükte yüzünüzü tanıyabilen 3B yüz kamerası yaptı. Aynı şekilde şirket yüzünüz tanıdıktan sonra yine 3B bir yazıcıya aktarılan görüntüyü Sizin görüntünüzü bir maskeye çeviri bilmesini ortaya koydu. Bu kamera ve bu Yazıcı bizi bir hayli ileri götürür.
bellus kamera 1
 
bellus kamera
 
 Kamera söyle çalışıyor. Kamera üzerindeki kızılötesi tarayıcılar 500 binden fazla 3D noktayı yüzünüzde işaretleyerek sizin gerçeğe yakın görüntünüzü ekran aktarıyor. Bellus 3D uygulamasını başlattıktan sonra kafanızı ekrandaki çizilmiş bir parametrenin içine yerleştiriyorsunuz Onu size komutlarıyla sağa yada sola döndürerek kafanızı çeviriyorsunuz ve kısa süre içerisinde 3D görüntünüz e sahip oluyorsunuz. Görüntü çok net ve çok detaylı. Şirketten yapılan bir diğer açıklama ise 2017 yılı içerisinde sınırlı sayıda yüz kamerası ve yazıcısı geliştiriciler ve şirketlere verilecek.
 

 
Yorum Yap

Yorum Yap