1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Cihazlar
  3. Casio WSD-F30 akıllı saat tanıtıldı.

Casio WSD-F30 akıllı saat tanıtıldı.

casio

Casio yeni bir akıllı saatini resmi olarak tanıttı. Wear OS işletim sistemine sahip bu yeni akıllı saat Casio WSD-F30 bu saat geçen yıl üretilen WSD-F20 tasarımı’nın biraz daha evrim geçirmiş hali olarak göz önüne seriliyor.

Adından da anlaşılacağı gibi Casio Pro Trek WSD-F30 marka’nın imajını sergileyen yani çok fazla dayanıklılık anlamına gelen bu saat oldukça dikkat çekici özelliklere sahip.

Casio WSD-F30 özellikleri;

Casio, bu yeni Wear OS saatini 3,9 mm daha dar ve önceki modelinden 0.4 mm daha ince hale getirmeyi başarmış. Bu cihazın aslında hantal olmasının nedeni sağlam ve dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir olması. Titreşime, aşırı sıcaklıklara, neme ve düşük basınca kadar her şeye karşı muazzam bir askeri dayanıklılık direncine sahip olması.

En üst düzeye çıkarılmış bir pil ömrü bulunan saat, çevrim dışı renkli haritalar ve GPS özelliği ile doğada size çok yardım edecek. Yükseklik ve atmosferik basıncı gösteren bu saat tam bir doğa canavarı.

Önerilen Yazı
Apple Watch Series 4 tanıtıldı. Özellikleri ve detayları.

Casio bu saatte şık tek renkli bir LCD ve renkli Oled çift katmanlı ekran kombinasyonunu kullanıyor. 390 x 390 piksel çözünürlük sunan bu ekran şarj edilmeye gerek duymadan 1.5 gün boyunca sizinle birlikte yaşayabiliyor.

 

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 549 dolar yani yaklaşık olarak 3300 TL gibi bir fiyat. Siyah, mavi ve turuncu renklerde satışa sunulacak.