1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. En iyi dil öğrenme uygulamaları 2019 versiyonları

En iyi dil öğrenme uygulamaları 2019 versiyonları

en iyi dil öğrenme uygulamları 2019
1

Yeni bir dil öğrenmek mi istiyorsun. Vakit, irade ve devamlı bağlılık gerektiren bir iş, bunun için sana bazı tavsiyelerimiz var. En iyi dil öğrenme uygulamaları 2019 versiyonlarıyla burada.

Şu anda, piyasada ki tonlarca dil öğrenme uygulamasından seçmelerle karşınızdayız. Otobüste,yolda, metroda her yerde dilediğin gibi dil öğren. Bu makalede en son ve en güncel uygulamaları sizler için derledik. 
 
İlk olarak söylemem gerekirse dil öğrenmek istiyorsanız acele etmeden sabırla ilerlemeniz gerekli. Öğrenmeye çalıştığınız dili benimseyerek öğrenmelisiniz. Çok çalışmalısınız. Şimdi uygulamalara bakalım.
 

Memrise


Memrise, bir çok dil öğrencisinin bilmiş olduğu bir uygulama ve iyi bir sebepten dolayı. Kelime oyunu pratiği yapmak ve keyifli hale getirmek için hakkaten iyi bir iş çıkarıyor. Değişik türlerdeki flashcard alıştırmalarıyla oldukça başarılı. Telaffuz ve dinleme duygularınızı geliştirir.
 
Bir çok dil için kurslar var ve en iyi kısmı ise birkaç saatlik bir eğitimden sonra temel bir konuşmaya başlamanıza olanak tanıyan günlük kelimeler ve deyimler üstüne olmasıdır.
 
Alışıldığı gibi uygulamanın ücretsiz bir bölümü mevcut ama diğer ayrıntılar için ödeme yapmak gerekir. Sizin tercihiniz.

Duolingo

 
Dualingo çok başarılı bir diğer uygulamadır. Bir çok özelliği bulunan bu uygulama, sadece bir ödeme planının arkasında kilitli değildir. Bunun yerine, geliştiricilere destek vermek için reklamları izlemeniz gerekir. 
 
Oyun ile dil öğreniminin yanı sıra Duolingo ile ilgili en güzel şey, yalnızca anadili İngilizce olanlara yönelik olmadığıdır. Her ne kadar İngilizce konuşamayanlar için seçenekler daha sınırlı  olsa da, İngilizce öğrenmeyi ve peşinden her ikisini de uygulamaya devam etmek için İngilizce’ye çevrilen başka bir dili seçebilirsiniz. Dualingo çok başarılı bir uygulama çok eğleneceksiniz.
Bu iki uygulama en iyi dil öğrenme uygulamalarıdır. Peki dil öğrendiniz ve geliştirmek istiyorsunuz ne yapmalıyım diye sorduğunuzu duyuyorum. Onlar içinde sohbet uygulamaları mevcut işte onlar.
 

EN İYİ DİL KONUŞMA VE GELİŞTİRME UYGULAMALARI 

HelloTalk

 
HelloTalk, dil öğrenenler için söyleşi uygulamasıdır. Bir çok dilde bir çok kişiyle konuşabilir ve konuşmaya çalıştığınız dili daha fazla geliştirebilirsiniz.
 
Bu IM söyleşi uygulaması biraz WhatsApp’a benziyor ve sizin arkadaşınızın kullanabileceği düzeltme araçları, sesli söyleşi, tercüme fikirleri sunuyor. Ek olarak, bir çok emek harcama kursundan oldukça değişik olan kelime hazinesi ve kelime öbekleri öğrenmeye başlayacaksınız.
 

HiNative

 
 
Öğrenmeye çalıştığınız dil hakkında bir sorunuz olursa, HiNative’de daima sorabilirsiniz. Bu uygulama, sizi dünyanın dört bir yanından yerli konuşmacılara bağlayabildiği için size o dille sorularınızı o dili konuşan birine sormak hoşunuza gidecek.
 
Çeviri isteyebilir, kelimelerin iyi mi söyleniş edileceği, lehçeler hakkında konuşma ve hatta mühim gezi detayları alma mevzusunda tavsiyeler alabilirsiniz. Bu uygulamalar ile dil öğrenmek oldukça kolay olacak. En iyi dil öğrenme uygulamaları 2019 yazımızı beğendiyseniz yorum yapabilirsiniz. 
Önerilen Yazı
AliBaba kurucusu Jack Ma artık emekli oluyor. Serveti tam 40 Milyar dolar.
 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap