1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Cihazlar
  3. Fitbit Charge 3 resmi olarak açıklandı. Özellikleri ve fiyatı da burda.

Fitbit Charge 3 resmi olarak açıklandı. Özellikleri ve fiyatı da burda.

fitbit 3 charge 2
1

Dünyanın en çok satan fitness akıllı saatlerinden fitbit yeni akıllı saati Fitbit Charge 3 resmi olarak açıklandı. Dokunmatik bir ekrana sahip olan bu yeni akıllı saat üzerinde bir GPS barındırmıyor. Bu bir eksiklik olabilir En başta.

Parlak ekranı Fitbit Charge 3 1. sınıf yükseltilmiş bir yüzme tasarımına sahip. Aynı zamanda 15’ten fazla egzersiz modu yeni dokunmatik ekranda sizleri bekliyor. Telefinden %40 daha parlak ve büyük olan bu ekran oldukça keyifli bir akıllı saate işaret ediyor.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”117″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Cihaz Sahibine yetenekli bir şekilde bütün vücut bilgilerini aktarmasının yanında Spo2 sen sürü de eklenmiş ve kan oksijen düzeylerini tahmin etme ve böylelikle Daha zinde kullanıcılar elde etmeye olanak tanıyor. Videodan da anlayacağınız gibi pili tam 7 güne kadar dayanıklı. Fiyatına geldiğimizde ise Fitbit Charge 3 149 dolar yani yaklaşık 1000 TL gibi bir fiyata sahip olacak.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap