1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Fitbit Sense Versa 3 inspire 2 sızdı

Fitbit Sense Versa 3 inspire 2 sızdı

Fitbit Sense versa 3 inpire 2

Fitbit Sense Versa 3 inspire 2 sızdı. Bu adlara sahip yeni akıllı saatler kullanıcılarla buluşmak üzere olabilir. Fitbit markası 3 yeni akıllı saat tanıtacağı yönünde gelen söylentiler var. Gelişen giyilebilir cihaz sektörü herkesin iştahını kabartıyor. Apple watch Seri 6 ve Samsung Galaxy Watch 3’e rakip olacak. Yani ciddi bir alternatif olarak kullanıcıların karşısına çıkabilir.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Watch 3 41 mm fiyat ve özellikleri
Önerilen Yazı
Apple iPhone 12 lansman tarihi Pro ve Apple Watch 6

Fitbit Sense Versa 3 inspire 2 hakkında bildiklerimiz.

Fitbit Sense versa 3 inpire 2

Fitbit Versa 3 sızdı

Fitbit Versa 3 modeli 6 günden fazla bir pil ömrü ile 7/24 kalp atış sensörü ve kalp atış hızı izleme özelliğiyle aynı zamanda derinlemesine uyku takibi, adet sağlığı takibi, yüzmeye dayanıklı bir tasarım ile yüksek çözünürlüklü bir ekran teknolojisine sahip olarak gelecek. Apple Watch’a rakip olarak bir özelliği de olabilir. EKG özelliği.

Fitbit Sense versa 3 inpire 2

Fitbit Inspire 2 sızdı

Fitbit markası çıkardığı akıllı bileklik ve saatlerle kullanıcıların ilgisini çekiyor. Fitbit inspire 2 ise geleneksel olarak birinci sınıf bir işçilik ile geleceği kesin. Kavisli bir ekranı olacak. Bütün spor, uyku aktivitelerini gerçeğe yakın bir şekilde ufak gövdesi ile tutacak. Çok uzun bir pil ömrü ile gelmesi muhtemel.

Fitbit Sense sızdı

Fitbit Sense ise yüksek kaliteli yapısıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. Muhtemelen bu saatte de EKG özelliği kullanılacak. Tasarım olarak minimalist bir tasarıma sahip olan Fitbit Sense fiyat olarak da Apple ve Samsung saatlere göre uygun olacak. Şu anda söylenecek fazla bir söz yok. Potansiyel olarak üst düzey bir akıllı saat şirketi standartlarında ve kolunuzda nispeten şık duracak. Pürüzsüz bir şekilde yuvarlatılmış ekranı ve çok zarif kordon ile birlikte kaliteli duruyor. Resimlerden gördüğümüz kadarıyla.

Samsung Galaxy Watch 3 buradan özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Fitbit markası geçmişte olduğu gibi kaliteli ürünler çıkarma konusunda bir hayli başarılı. Şimdilerde ülkemiz şartlarında unutulmuş olsa da bence cihazları diğer büyük markalar gibi oldukça iddialı. Fitbit büyük markalara kafa tutabilecek akıllı saatler ve bileklikler üretiyor. Bu piyasada yeni eklenen markalardan bir tanesi değil hep vardı Ve daha sonra da var olacak gelişmeleri yakından takip edeceğiz.

Apple Airpods Pro

Yorum Yap

Yorum Yap