1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Cihazlar
  3. Fossil, yeni Q Venture ve Q Explorist saatleri kalite sunuyor

Fossil, yeni Q Venture ve Q Explorist saatleri kalite sunuyor

fossil
1

Dünyanın en ünlü saat markalarından biri olan Fossil yeni modelini yani Android Wear akıllı saatlerinin dördüncüsünü tanıttı. Fossil Q Venture HR ve Q Explorist HR adlarındaki bu saatler 26 Ağustos itibari ile satın alınabilir.

İki saat arasındaki ana fark büyüklük – Explorist çapı 45mm, Venture’nin çapı 40 mm olarak görünüyor. Bu, değiştirilebilir bantların sırasıyla 22 mm ve 18 mm de farklı olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, fiyatları aynı, bir deri kordonu için 255 dolar ve paslanmaz çelik kordon için 275 dolar seviyelerinde olduğu görünüyor..

Önerilen Yazı
Qualcomm geliştirilmiş pil ömrüne sahip Snapdragon Wear 3100 yonga setini tanıttı.

Adından da anlaşılacağı gibi, her iki saat de kalp atış hız sensörüne sahipler. Ve her ikisi de dahili bir GPS alıcısı (Gen 3 modellerinde bulunmayan) bulunuyor. Yeni saatler gerçekten öncekilerden daha sportif, hatta yüzmeye karşı dayanıklılar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”107″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Q Explorist ve Q Venture hatlarına bir başka yeni ekleme de NFC, yani yeni saatler Google Pay’i destekliyor. Bunlar saatlerin yenilikleri. Dahili depolama alanı 4 GB ve Bluetooth 4.1 destekleyen bu saatler oldukça şık ve kullanışlı görünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap