1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Galaxy A72, Samsung’un ilk 5 kameralı telefonu olabilir

Galaxy A72, Samsung’un ilk 5 kameralı telefonu olabilir

galaxy a72

Samsung cephesinden gelen haberler, Samsung Galaxy A72 modelinin dünyanın ilk 5 kameralı telefonu olacağı yönünde. Samsung A serisi modeller de genelde kameraları test ediyor Bunu nereden anlıyoruz A80, A70 gibi modellerde dönen kameralar, 3 ya da 4 de farklı kamera gibi şeklinde kameraları daha önceden denemişti.

 Samsung Galaxy A 72 firmanın ilk 5 kameralı telefonu olacak bu gelen sağlam bilgi aynı zamanda kameraların boyutlarını da bize söylüyor. 64 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel Ultra geniş açı, kamerası 8 megapiksel telefoto kamerası, 5 megapiksel makro ve 5 megapiksel derinlik kamerası şeklinde.

 Samsung aynı zamanda A71 modelinde 4 kamera ile harika işler başardığını bir kez daha kullanıcılara göstermişti. Samsung yeni galaxy modelinde selfie Kamerası olarak da 32 megapiksellik bir kamera olabilir.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Note 20 fiyat ve özellikleri

Samsung cephesinden gelen diğer haberler doğrultusunda Samsung Galaxy A50 2’de a serisinin bir diğer 4 kameralı telefonu olacak.

Muhtemelen Exynos bir işlemci ile birlikte 6 yada 8 GB ram olacak. Bunların çeşitli varyasyonlarının yanında ben 6.7 inçlik bir ekran bekliyorum. Ekran altı parmak izi okuyucu gelir mi yada yan tarafa mı monte edilir onu zaman gösterecek.

Samsung A52 ve Galaxy A72 Büyük Umutlar ile kullanıcıların karşısına çıkacak 2 telefonun toplam satışının 30 milyon adedi geçeceği söyleniyor. Bu da Toplam telefon satışının firmanın %10 ‘una eşdeğer olduğu söyleniyor. Söylentiler bu yönde yeni söylentileri merakla bekliyoruz.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’ya buradan bakın.

Yorum Yap

Yorum Yap