1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Galaxy S8 ve S8 + için Dördüncü Android Pie beta yayınlandı

Galaxy S8 ve S8 + için Dördüncü Android Pie beta yayınlandı

samsung galaxy s8 plus

Samsung bugün, Galaxy S8 ve S8 + için yeni bir Android Pie beta sürümü çıkardı. Bu, Ocak ayı ortalarında beta programına açılan cihazlar için dördüncü beta sürümü. En son sürüm, önceki beta sürümlerinde bulunan bir dizi hataya yönelik düzeltmelerle birlikte geliyor.

Bugünün erken saatlerinde Samsung, dördüncü beta sürümünün ardından Bulgaristan ve Slovakya’daki Note 8 için yapılan Android Pie güncellemesini yayımladı. Galaxy S8 ve S8 + da yakında istikrarlı bir güncelleme alıyor olacak.

Samsung, sırasıyla Galaxy S8 + ve  S8  için G950FXXU4ZSB9 ve G955FXXU4ZSB9 yazılım sürümlerini piyasaya sürüyor. Bu yeni sürümler, NFC’nin çalışmasını engelleyen bir takım hataları düzeltiyor.

İlgili Yazı

Samsung Galaxy Fold tanıtıldı işte tüm özellikleri

Son kullanılan uygulamalar ekranını açtıktan sonra telefonun donması ve numara çevirilirken çıkan klavye gibi sorunlar da giderildi. Samsung ayrıca bir dosya harici belleğe taşındığında meydana gelen hatayı gidermiş. Aşağıdaki değişiklikler sayfasındaki tüm hataların listesini okuyabilirsiniz.

Galaxy S8 beta programında bulunanlar, Ayarlar uygulamasındaki Yazılım güncellemesine dokunarak ve İndir ve yükle seçeneğini seçerek bu son yayını indirebilirsiniz. Güncelleme 470 MB büyüklüğünde.

Kaynak: https://www.sammobile.com/2019/02/15/fourth-android-pie-beta-galaxy-s8-released/

Yorum Yap