1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Cihazlar
  3. Garmin Vivosmart 4 tanıtıldı. Özellikleri ve detayları.

Garmin Vivosmart 4 tanıtıldı. Özellikleri ve detayları.

SmartSelectImage_2018-08-30-18-29-29
1

Garmin, Arch-Raival Fitbit’i Versa ve Ionic’i ticari hitlere çevirmek için uğraşırken, aktivite izleyicileri söz konusu olduğunda, her hareket neredeyse anında tepki veriyor. Ucuz, sağlık odaklı Garmin Vivosmart 4, benzer bir fiyat etiketi ve neredeyse aynı özellikler ile Fitbit Charge 3’e rakip olmaya geliyor.

Hem ekonomik giyilebilir cihazlar, hem de aynı şeyleri yapabilir, kalp atış hızınızı izleyebilir, uyku alışkanlıklarınız ve dinlenme kaliteniz hakkında bilgi verir. Hatta tıpkı Fitbit gibi etkileyici 7 günlük pil performansı sergileyebilir.

Fakat Vivosmart 4 biraz daha ucuz. 774 TL gibi bir fiyat etiketi var. Yani doğal olarak OLED ekranı daha küçük ve daha az dikkat çekiyor. İlginç bir şekilde, Vivosmart 3 , 650 TL civarında bir fiyat ile geliyor. Fitness izleme saatinin eski sürümü, aslında daha büyük bir ekran ile geliyordu.

Önerilen Yazı
Fitbit Charge 3 resmi olarak açıklandı. Özellikleri ve fiyatı da burda.

Garmin, Vivosmart 4’ü çok daha küçük ve daha ince yaptıklarını söyledi. Çok sayıda şık renk kombinasyonundan daha güzel bir şekilde kullandıklarını belirtiyor. Gümüş, altın ve “berry”, masmavi mavi, toz gri ve siyah silikon kayışlarla eşleştirilen altın metal kasa tasarımında ince detaylar barındırıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap