1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Gelecek hafta Apple etkinliğinde beklenen 5 şey

Gelecek hafta Apple etkinliğinde beklenen 5 şey

featured

Gelecek hafta Yani 12 Eylül’de Apple etkinliğinde Apple bize duymayı istediğimiz güzel cihazlarımı gösterecek.

Apple iPhone dan daha fazlasını gösterecek ve kullanıcıların beğenisini kazanmaya çalışacak. Yeni Apple watch, Airpods ve hatta bir Apple AirPower şarj cihazı.

Yeni iPhone’lar

Bu yılki etkinlikte ilk olarak iPhone’un yeni modelleri iPhone Xs serisi telefonları göreceğiz. Bu telefonlar çentikli ekrana sahip küçüğü 5.8 ve büyüğü 6.5 inç ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Apple iPhone x benzeri alet yeni paslanmaz çelikten çerçeveye sahip Bu akıllı telefonlar A12 işlemci kullanacaklar. Touch ID, Siri ve 3D Touchişlevleri yenilenen iPhone’larda olacak.

Apple Watch Series 4

Bu yılki iPhone etkinliğinde bir diğer cihaz Apple’ın akıllı saati Apple Watch seri 4 olabilir. 2015 senesinde ilk açıklandığı tarihten bugüne kadar en büyük değişimi yaşayacağına inandığım Apple’ın yeni akıllı saati bizden beğeni alacak gibi. Eski versiyonları kıyasla daha ince ve ekranı biraz daha büyütülmüş olacak. Yeni Apple Watch WatchOS 5 ile gelecek.

AirPower, AirPods ve aksesuarlar

Apple şimdiye kadar hiç çıkarmadığı bir ürün olan Apple Air Power şarj cihazını Bu yıl Muhtemelen duyacağız. Bir cihazı 3 kere şarj edebilecek olan bu cihaz iPhone Apple Watch ve Airport lar için tasarlanacak. Airpods ise şimdi kablosuz kulaklık destekleyecek.

IOS 12 ve MacOs

Show’un bir kısmında ise Apple’ın yazılım ürünleri gelecek bunlar bütün Apple cihazlarını kontrol edecekler.

Apple istenileni bu etkinliğinde verebilecek olabilir. Kaldı ki kullanıcılar bu etkinliği her yıl sabırsızlıkla bekliyorlar.

Yorum Yap

Yorum Yap