1. Ana Sayfa
  2. Gelecek Telefonlar
  3. Google Pixel 3 XL neredeyse bütün özellikleri ve resimleri ile görüntülendi.

Google Pixel 3 XL neredeyse bütün özellikleri ve resimleri ile görüntülendi.

google pixel 3 xl 4

Google Pixel 3 XL görselleri ortaya çıktı. Bu görseller telefonun bütün özelliklerini anlatıyor. Telefonun tasarımı ve özellikleri hatta perakende satış kutusu ve içeriği bile ortaya çıktı. Google’ın amiral gemisi cihazı aslında gereksiz gördüğümüz çentik ile birlikte geliyor. Ekranda şu sıralar moda olan bu çentik telefonunu ekranını biraz daha büyütmek için kullanılıyor.

Çentikte yüz tarama için kızılötesi sensör bulunuyor aynı zamanda selfie kamerası da burada. Cihazın arka kısmı ise mevcut Pixel 2 XL ile aynı. Led flaş ve tek kamera görünüyor. Aynı zamanda parmak izi tarayıcısı da mevcut. Ekran 6,71 inç ve 1440 x 2960 piksel çözünürlük sunuyor. 3440 mAh değerinde pil ile gelen yeni Google telefonu kutu içeriği ise resimlerde gördüğünüz gibi. Cihazda herhangi bir kulaklık jakı yok. USB-C portu ve dönüştürücü sayesinde kullaklık kullanabiliyorsunuz.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”120″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Yorum Yap

Yorum Yap