1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Google Pixel Slate tablet ortaya çıktı.

Google Pixel Slate tablet ortaya çıktı.

google pixel slate bilgesokak 2

Google bu ayın içinde yapacağı etkinlik sonucunda yeni ürünlerini tanıtacak. Google’dan birçok yeni ürün bekliyoruz. Bunlardan bir tanesi de Google Pixel Slate tablet adında. Google’ın ilk Chrome OS tableti yeni bir görüntü ile ortaya çıktı.

Google Pixel Slate bilindiği gibi Google’ın ilk tableti olarak gelecek. Bu tablet aynı zamanda bir stylus ile de kullanılabilecek. Aynı zamanda bu tablet bir dizüstü bilgisayar özelliğini de gösterecek. Tabletin sızan görüntüleri bize bütün ayrıntılarını gösteriyor.

Ekran yeteri kadar büyük Parmak izi sensörü ve ses düğmeleri çok net bir şekilde görünen cihazda USB-C portu da görünüyor. Tablet oldukça ince bir yapıya sahip aynı zamanda tabletin arka kısmında bir G logosu var.

Google pixel Slate mavi rengi ile görüntüleniyor daha önce de söylediğimiz gibi Pixelbook Pen’e benzer muhtemelen daha fazla yenilenmiş bir Pixel Pen ile geliyor.

Önerilen Yazı
Google Pixel 3 XL neredeyse bütün özellikleri ve resimleri ile görüntülendi.

Aynı zamanda resimlerde bir klavyede gözüküyor. Bu klavyede bir asistan tuşu ve sağ üstte bir 10 butonu görünüyor. Ayrıca bu yeni tabletin Klavyeye bir pin yardımı ile de bağlanacağı resimlerden anlaşılıyor. Google pixel Slate 9 Ekim tarihinde açıklanacak.

Yorum Yap

Yorum Yap