1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Google, Pixel Watch, yeni akıllı telefonlar ve hoparlörler ile gelecek

Google, Pixel Watch, yeni akıllı telefonlar ve hoparlörler ile gelecek

featured

Apple, son zamanlarda ürünlerini değiştirmekte zorlanıyor ve yeni bir rapora gore, Google bunu kendi ekosistemini zorlamak için iyi bir fırsat olarak görüyor. Google Pixel watch yeni akıllı telefonlar ile geliyor.

Bugüne kadar premium akıllı telefon serisine güvenen google bundan sonra yeni fiyatlarla duyarlı müşterileri hedef alacak yani  daha ucuz Google Pixel akıllı telefonları üretecek.
 
Google’ın donanımsal büyümesinin ardında, bir takım yeni nesil ürünün açıklanmış olacağını göreceğiz. Pixel 4 serisinin yanı sıra, herkesin merakla beklediği Pixel Watch’ı da göreceğiz. Google’ın ilk giyilebilir ürünü başlangıçta Ekim’deki Pixel 3’le beraber tanıtılması planlanmıştı, bilinmeyen nedenlerle arama devi saati ertelemeyi tercih etti.
 
Buna ek olarak, Google’ın yeni akıllı asistan hazırladığı söyleniyor. Sadece, şu an bunun tamamen yeni bir giriş olduğunu varsayalım. Güncellenmiş bir versiyonunu içerip içermediği açık değil. Bununla beraber, görünüşte yeni bir marka altında pazarlanacak olan bir güvenlik kamerasıyla birleştirilebilir Google’ın Nest serisi için bir marka hazırladığı söyleniyor.
 
Bu ürünlerin tasarımı ve detaylanması aylarca sürdüğü için Şirket ek olarak ekibini güçlendirmek üzere yüzlerce eski Apple mühendisini işe aldı. Bakalım Google ne gibi harikalar ortaya çıkartacak.