1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Huawei AI Cube akıllı hoparlör tanıtıldı.

Huawei AI Cube akıllı hoparlör tanıtıldı.

featured

Huawei öyle bir hoparlör yaptı ki o hepsi bir arada akıllı bir hoparlör ve internet kılavuzunuz olacak. Bu yapay zekaya sahip akıllı hoparlör Huawei AI Cube olarak adlandırılıyor. IFA 2018 fuarında tanıtılan ve sanal asistan Alexa kullanan bu yeni cihaz sahiplerine Tam zamanlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bu cihaz ile yani Huawei AI Cube akıllı cihazlarını kontrol edebiliyorlar. Zamanlayıcı ve alarmları ayarlamak, müzik akışı, haberleri dinlemek, spor skorlarından haberdar olmak ve hava durumu gibi güncel bütün konularda artık konuşarak elde edilebilecek. Yani bu cihaz bir çok beceriye sahip. Diğerlerinde olduğu gibi.

Önerilen Yazı
Huawei Honor 8X Max özellikleri ve detayları.

Huawei nin ilk akıllı hoparlörü Amazon Eko modellerinde kullandığı 2015 senesinden beri süregelen Alexa kullanması piyasaya biraz geç giriyor olmasından. Google Microsoft Apple gibi teknoloji devleri Kendi sanal asistanlığını kullanırken Huawei bu konuda biraz geç kaldığı için amazondan yardım almış. Yakın bir gelecekte bu hoparlör Avrupa’da ve tüm dünyada satışa sunulacak.

Yorum Yap

Yorum Yap