1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Huawei etkinlik davetiyelerini dağıtıyor

Huawei etkinlik davetiyelerini dağıtıyor

Huawei etkinlik davetiyelerini dağıtıyor

Huawei Etkinlik davetiyeleri

Huawei de full ekranlı telefonlar için kolları sıvamışa benziyor. Kasım ayının 14’ünde Huawei Mate 9 ve Huawei Mate 9 Pro tanıtılacak.  Xiaomi öyle bir Furya başlattı ki neredeyse bütün akıllı telefon üreticileri bu anı bekliyormuş. Meizu sonra şimdi de Huawei kendi tam ekran konsepti telefonuna sahip olmak istiyor.
 
 14 Kasım’da resmi bir tanıtım ile tanıtılacak olan Huawei Mate 9 ve Huawei m9 Pro kullanıcılarla buluşmaya hazır. Çin yayıncısı weibo tarafından yapılan açıklamada Huawei’nin 14 Kasım’da gerçekleştireceği etkinlik ile ilgili davetiyeler dünyaya dağıtılmaya başlandığı belirtildi.Ayrıca Huawei’nin tam ekranlı bir telefon üretmeye başlayacağı da belirtildi.
huawei-etkimlik
 
Önümüzdeki hafta yapılacak olan etkinlik öncesinde yeni amiral gemisi telefonların fiyatlarıda gün yüzüne çıktı. Huawei Mate 9 4GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı olan modeli 472 dolar fiyattan, 4GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı olan modeli 576 dolardan, 6gb RAM ve 128 GB dahili depolama alanı olan modeli ise 694 dolar fiyat etiketiyle satılacak.
 
 Huawei m9 Pro içinde 6GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı olan modeli 679 dolardan, 6GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı olan modeli ise 767 dolar fiyat etiketiyle satılacak.
 
Yorum Yap

Yorum Yap