1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. APPLE İPHONE 5S “İNCE VE HAFİF ÇİZGİ”

APPLE İPHONE 5S “İNCE VE HAFİF ÇİZGİ”

APPLE İPHONE 5S “İNCE VE HAFİF ÇİZGİ”

APPLE İPHONE 5S ” İNCE VE HAFİF ÇİZGİ “

Apple yeni nesil akıllı telefonu İphone 5s’i gerçekten harika bir şekilde dizayn etmiş. Elinize aldığınız anda ince bir zarafet ve güzel bir his içinizi kaplıyor. Gayet başarılı bir çalışma olan iphone 5s hafifliğiyle de dikkat çekiyor. 7,6 mmm ve sadece 112 gram ağırlığındaki iphone 5s beyaz gri, siyah, gold renklerinde karşımıza çıkıyor. Yeni İphone 5s tasarımını tamamlayan parmak izi okuyuculu orta düğmesiyle inanılmaz bir estetik kazanmış. Bu parmak izi okuyucu sayesinde 5s’inize sizden başka hiç kimse müdahale edemiyor ve güvenliği sağlıyor. Yine diğer iphonelarda gördüğümüz ses düğmeleri ve açma kapama butonu telefonun aynı yerlerine yerleştirilmiş.

A7 işlemcisi diğer iphonelara göre oldukça ilerlemiş bir teknolojiye sahip aynı zaman da A7 işlemciyi destekleye M7 işlemcide gerçekten başarılı olmuş. 64 bit’lik A7 işlemci telefona akıcılık kazandırmış aynı zamanda OPEN GL 3.0 destekleyen İphone 5s uygulamalarda ve oyunlarda herhangi bir kasma yada zorlanma yaşatmıyor. Bu işlemcilere 4″ inç retina ekran eşlik ediyor. Bu ekran zarif duruşuyla göze hitap ediyor.

 

Tabi ki İphone 5s 8 megapiksellik arka kamerası 1080 p HD video kayıt yapabilir ve sevdiklerinizin güzel anlarını yakalayabilirsiniz. Fotoğraf konusunda oldukça beyendiğim İphone 5s led flaşıyla gece çekimlerini aydınlatıyor. İphone 5s’in hafızası ise 16 ve 32 Gb’lık olmakla birlikte bu iki versiyonda ülkemiz teknoloji marketlerinde bulunmaktadır.

İOS 7 işletim sistemi iphone 5s’in hızına hız katmış. yenilenen İOS yanında bir çok yeni uygulamaları da beraberinde getirmiş ve hepsi hayatınızı kolaylaştırmak için üretilmiş.

Apple İphone 5s de geniş bir kartelada renkli kapak seçeneğiylede karşımıza çıkıyor. Bu kapaklar İphone’nunuza değişik bir ambiyans katıyor, ve onu daha eğlenceli hale getiriyor.

Sonuç olarak yeni İPHONE 5S ideal bir akıllı telefon ve daha ileride Apple firmasının bize neler göstereceğini merakla bekliyoruz.

Fiyat Listesi: Aşağıdaki linklerden İPHONE 5S ulaşabilirsiniz.

Marka Model  GÜNCEL FİYAT
Gold Bilgisayar İPHONE 5S 2.099 TL
Vatan bilgisayar İPHONE 5S 1.999 TL
Medimarkt İPHONE 5S 2.099 TL
Bimeks İPHONE 5S 1.999 TL
Teknosa İPHONE 5S 1.929 TL
İstanbul Bilişim İPHONE 5S 1.958 TL

 

Yorum Yap