1. Ana Sayfa
  2. TV
  3. LG W7 Oled TV fiyat ve özellikleri

LG W7 Oled TV fiyat ve özellikleri

lg w7 oled tv fiyat

LG W7 Oled TV fiyat olarak pahalı olsada göz dolduruyor. Şimdiye kadar gördüğünüz bütün televizyonları unuttun. LG öyle bir OLED tanıttı ki bu neredeyse bir anahtar kalınlığında. LG W7 Oled TV tam anlamıyla inanılmaz. Bu yeni televizyonun herhangi bir ayağı yok. En etkileyici özelliği sadece 3,85 mm kalınlığında olması. Bu inanılmaz bir ürün.

65 inç versiyonunun ağırlığı 18 kilogram, 77 inç olan versiyonun ağırlığı ise 27 kilogram. Ekranın arka kısmında bulunan mıknatıslar yardımı ile duvara monte ediliyor yüz kısmından da ayriyeten with alınarak sağlamlaştırıyor. Oldukça esnek bir televizyon ile karşı karşıyayız. CES 2017 fuarında tanıtılan en ilginç ürünlerden biri olan LG W7 Oled TV Şüphesiz ki izleyenleri büyüledi. Kısaca size özelliklerini maddeler halinde vermek istiyorum.

  • 65 ve 77 inç boyutlarında mevcuttur
  • Panelin ağırlığı sırasıyla 18 ve 27 pound
  • 3.85mm derinlik duvara montaj dahil (panel derinliği 2.57mm)
  • 4K çözünürlük
  • Dolby Vision, HDR10, HLG ve Technicolor HDR’yi destekler
  • Öne çıkan noktalarda 1000 nits zirve parlaklığı
  • DCI renk alanının yüzde 99’unu kaplıyor
  • Dahil ses çubuğu Dolby Atmos kullanıyor.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Note 20 Ultra fiyat ve özellikleri

LG W7 Oled TV fiyat ve diğerleri

Nano Cell Display Super UHD olan ekranı etkileyici boyutta siyah derecesiyle bütün renkleri tam anlamıyla yansıtıyor. Marka bu modelinde parlaklığı %25 arttırdığını söylüyor ve aynı zamanda panel üreticisi olan marka bir çığır açıyor. Duvarınızda bu TV yi farketmeyeceksiniz bile. Gerçekten zarif gerçekten sanatsal bir televizyona imza atmışlar.  

Gerçekten bir televizyondan ötesi olarak görünen bu harika TV kullanıcılara tatmin karlık sunuyor. LG harika deneyimlerini sizler için birleştirmiş. Dolby Atmos ses sistemi özellikle harika bir ses deneyimi sunuyor. Bunun yanında size keyifli sinema ve oyun deneyimlerini de getiriyor. Diğer özelliklerine baktığımızda ise;

65″ olduğunu ve sadece 2,57 mm kalınlığında olduğunu görüyoruz. LG W7 Oled TV fiyat olarak cep yakıyor.

 LG 2017 OLED tvler konusunda kendini her geçen gün aşıyor bakalım bu işin sonu nereye varacak. Fiyatı ise 65″ inç olanın 10,000 Dolar yaklaşık 35,000 TL. 77″ inç olanın ise 15,000 Dolar ve üzeri olması bekleniyor. 

Yorum Yap

Yorum Yap