1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. LG WATCH URBAN LTE ÖZELLİKLERİ

LG WATCH URBAN LTE ÖZELLİKLERİ

LG WATCH URBAN LTE ÖZELLİKLERİ

LG WATCH URBAN LTE İNCELEME

Giyilebilir teknoloji konusun daki savaşlar tüm hızıyla devam ediyor. Lg yeni teknoloji ürünü Lg Watch urban ile karşımızda. Lg watch urban kendi kendine bir telefon vazifesi görüyor nano sim kullanıyor. Tasarım anlamında normal bir saatten hiçbir farkı kalmamış olan lg watch urban’ın oldukça iddalı yapısı dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu. IP 67 sertifikası bulunan Lg Watch Urban 30 dakika süreyle 1 metre suyun altında dayanıklılık gösteriyor. 45 gram ağırlığa sahip olan bu akıllı saat 3G de destekliyor.

P-Oled kapasitif 1.3 inç 320 x 320 piksel çözünürlük bir ekrandan oluşan Lg Watch Urban gösterişli bir akıllı saat. Quad Core 4 çekirdekli 1.2 Ghz Cortex A7 işlemci kullanan bu yeni giyilebilir teknoloji ürünü aynı zamanda Adreno 305 grafik işlemcisi de kullanmakta. Her hangi bir mikro kart yuvası barındırmayan bu akıllı saat 4 gb dahili hafıza ve 1 gb ram’e sahip. Bağlantı özellikleri bakıldığında wifi, bluetooth 4.0 gibi hızlı bağlantılar destekleyen Lg Watch Urban üzerin de bulundurduğu sensörlere bakıldığında  jiroskop, yakınlık sensörü, kalp hızı sensörü ve barometre gibi sensörler den oluşmakta.

Satış olarak 2015’in Mayıs ayında satışa sunulacak olan giyilebilir teknoloji ürünü bakalım teknoloji severlerle buluşacağı günü bekliyor.

 

Yorum Yap