1. Ana Sayfa
  2. Elektrikli Otomobil
  3. Mercedes Benz EQ Silver Arrow karşınızda. Bildiğiniz elektrikli otomobilleri unutun!

Mercedes Benz EQ Silver Arrow karşınızda. Bildiğiniz elektrikli otomobilleri unutun!

mercedes eQ

 1937’den itibaren W 125 Benz’e dayanan tek kişilik otomobil konsepti Mercedes Benz EQ Silver arrow ile başka bir boyut kazanıyor. Gözlük ve deri kaskınız hazırsa otomobile geçelim.

Mercedes bir etkinlik düzenledi ve bu etkinlikte yeni elektrikli tek kişilik otomobili MErcedes Benz EQ Silver Arrow’u tanıttı. Gelecekteki teknoloji ile retro tasarımı birleştiren bir spor otomobil. Şarj edilme ihtiyacı duymadan yaklaşık 248 mil yani yaklaşık 400 km gidebiliyor. 80 kWh batarya ile gelen bu spor otomobil 750 HP güç üretiyor. Bu gücü üretirken herhangi bir ses çıkarmıyor desek yeridir.

Bir araba ki mermiye benziyor. Karbon fiber yapı aynı derecede etkileyici iç deri kısım ve Alüminyum parçalar. Bu elektrikli spor otomobil harika görünüyor. Sürücü iki ekrana sahip ve panoramik kavisli bir ekran direksiyon simidi kombinasyonu ile geliyor. Tıpkı bir video oyunu oynarmış gibi. Dokunmatik ekranda hız ve sürüş modunu size gösterir.

Mercedes Benz EQ Silver önümüzdeki yıllarda şirketin fabrikasında geniş yer bulacak. Bir Konsept otomobilden fazlası olacak.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”122″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Yorum Yap

Yorum Yap