1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Netsparker Standard 5.9.1.29030 – 6 Kasım 2020

Netsparker Standard 5.9.1.29030 – 6 Kasım 2020

Pano-1

Web sitenizin eksiklerini görün

Netsparker güvenlik tarayıcısı , yerleşik iş akışı ve raporlama araçları ile tam entegre , ölçeklenebilir, çok kullanıcılıbir web uygulamasıdır.

Web Güvenliğinizi Otomatikleştirin

Netsparker, siber güvenlik becerileri boşluğuyla mücadele etmenize ve web güvenlik süreçlerinizi tamamen otomatikleştirmenize yardımcı olur. Sorunları çözme konusundaki çalışmalarınıza öncelik vermenize yardımcı olan otomatik güvenlik açığı değerlendirmesi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kaynak yoğun manuel prosedürlerden kaçınabilmeniz için mevcut web varlıklarınızı otomatik olarak keşfedebilir ve koruyabilirsiniz.

  • Netsparker, HTML5, web 2.0 ve tek sayfa uygulamaları (SPA) ve parola korumalı web varlıkları da dahil olmak üzere her türlü eski ve modern web uygulamasını otomatik olarak tarar ve tarar.
  • Güvenlik açıklarına, Olası hasarı ve düzeltilmesi gereken aciliyeti vurgulamak için otomatik olarak bir önem düzeyi atanır.
  • Varlık bulma hizmeti, IP adreslerine, üst düzey ve ikinci düzey etki alanlarına ve SSL sertifika bilgilerine dayalı varlıklarınızı keşfetmek için sürekli olarak interneti tarar.

Tabi bunlar işin özeti gibi olmuş aslında böyle programlara sahip olup güncel olarak takip edebilmek. Her geçen gün değişik zafiyetler ortaya çıkıyor. Bu zafiyetleri her gün biziz adımıza kendisi günceller.

Yorum Yap

Yorum Yap