1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Nokia yeni giriş seviye telefonu Nokia Pixel göründü.

Nokia yeni giriş seviye telefonu Nokia Pixel göründü.

nokia
1

Nokia Pixel Geekbench testinde ortaya çıktı.

Nokia dan haberler gelmeye devam ederken yeni bir Geekbench testinde Android 7.0.1 ile gelecek olan yeni Nokia giriş seviyesi akıllı telefonu ortaya çıktı. MWC 2017 fuarında barselona’da Şubat ayı sonunda yapılacak olan Nokia etkinliğinde yeni cihazlar kullanıcıyla Muhtemelen buluşacak bu kapsamda Nokia yeni giriş seviye telefonu Nokia Pixel olarak anılıyor.
 
 Nokia pixel yazının başında da belirttiğimiz gibi Android 7.0.1 ile kutusundan çıkacak diğer özelliklerini geldiğimizde ise qualcomm Snapdragon 200 Yonga setine ait çift çekirdekli 1,19 GHz hızında bir işlemciden güç olacak ve adreno 302 işlemcisinde içinde barındıracak hızlı şarj olabilecek Bu yeni akıllı telefon 1 GB RAM’ı içinde barındırdığı görünüyor.
 
 Nokia Önümüzdeki birkaç ay içinde birkaç cihazı birden kullanıcıyla buluşturabilir. Finlandiyalı şirket Geçtiğimiz aylarda amiral gemisi telefon diyebileceğimiz Nokia D1C de bu testte göstermişti teknoloji severlere. Bu telefon 5.2 ya da 5.5 inç boyutunda 1440 x 2560 piksel çözünürlüğe sahip bir amiral gemisi telefondu. Artık gözler MWC 2017 Fuarı’nda Nokia standın da olacak. İşte belge;
 
nokia-pixel
 
Yorum Yap

Yorum Yap