1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Oppo Türkiye pazarına giriş yapıyor olabilir ve dahası Oppo dev ekranlı akıllı telefonları yakında elimize rahatlıkla alabiliriz.

Oppo Türkiye pazarına giriş yapıyor olabilir ve dahası Oppo dev ekranlı akıllı telefonları yakında elimize rahatlıkla alabiliriz.

featured

Çin’in yükselen değeri Xiaomi’den sonra bir başka dünyanın iyi telefon üreticilerinden biri olan Oppo da Türkiye’ye geliyor. Oppo Türkiye pazarına girdiği andan itibaren dev ekranlı, ekran içi parmak izi sensörlü akıllı telefonları ülkemizde artık bolca göreceğiz. Türkiye ofisini açan ve ülkemizde sektörü yakından takip eden birini bunun başına geçiren Oppa Global pazarda oldukça adını söz ettirdiği telefonlarını ülkemize de yavaş yavaş getirecek.

Çinli üretici için ülkemiz pazarı oldukça geniş bir genç nüfus kitlesiyle önem arz ediyor. Zira bu yola gençlerin sevdiği telefon sloganıyla çıktı. Oppo Türkiye pazarına hangi telefonlarını getirecek bunu Merakla bekliyoruz. Bizce bütün telefonlarını getirmeli. Özellikle oppo Find x bize etkileyebilir. Yakın zamanda göreceğimiz Apo mağazaları da

Yorum Yap

Yorum Yap