1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Qualcomm geliştirilmiş pil ömrüne sahip Snapdragon Wear 3100 yonga setini tanıttı.

Qualcomm geliştirilmiş pil ömrüne sahip Snapdragon Wear 3100 yonga setini tanıttı.

featured

İşlemci üreticisi Qualcomm geliştirilmiş pil ömrüne sahip akıllı saatler için Snapdragon 3100 Yonga setini tanıttı. Giyilebilir cihazlar konusunda daha iddaalı işlemciler üretileceğini kanıtlayan Qualcomm Snapdragon 2100 yonga setini değiştiriyor.

Yeni işlemci qualcomm tarafından tanıtıldı ve oldukça uzun bir pil ömrü vadediyor. Bu çipi kullanan akıllı saatler Bir önceki nesline oranla 4 ile 12 saat daha fazla uyanık kalabilecek.

Akıllı saatler 450 mAh değerinde bir batarya ile ve Qualcomm Snapdragon 3100 işlemci ile birlikte yaklaşık 15 saat kullanım vaat ediyor. Bu süre dahilinde GPS ve Nabız izleme devam edecek.

Qualcomm Snapdragon Wear 3100 Ultra düşük güç tüketimi için Optimize edilmiş. Yeni nesil akıllı saatler için ses görüntü ve sensör deneyimlerini yeniden tanımlayan bu işlemci akıllı saat sektörüne yeni bir soluk getirebilir.

Yapay zekayı da kullanan kokom Snapdragon 3100 1.2 Ghz hızında 4 çekirdekli bir işlemci. İşlemci 4G destekleyecek böyle bir akıllı saat alabilirsiniz. Bu işlemcinin ilk müşterileri Fossil Group, Louis Vuitton ve Montblanc olacaklar.

Yorum Yap

Yorum Yap