1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Samsung Android Pie için planladığı cihazlar

Samsung Android Pie için planladığı cihazlar

featured

Samsung, çeşitli cihazlar için Android Pie güncellemesi ayarlıyor ve şirket şimdi orta düzeydeki cihazlarının bir kısmı için Android Pie güncellemesinin başlatılacağını planlandığından daha erken çıkabileceğini söylüyor. Mesela, Galaxy A7 (2018) ve Galaxy A9 (2018) artık Mart ayında Pie’yi alabilir. Ayrıca, Galaxy J6’nın bu güncelleşmeyi Nisan ayında (Mayıs yerine) alması planlanıyor. Samsung Android Pie alacak cihazlar tam liste aşağıda.

Aslında, nerede ise her cihazın Pie’yi bir ay erken alması planlanıyor. Samsung Türkiye’nin resmi web sitesinde A7 (2018) ve A9 (2018) Mart süre dilimlerinde de bahsedilmiş olduğu için Samsung cihazlar için Android Pie’yi beklediğinden daha süratli bir halde piyasaya süreceğini umuyoruz. Elbet, bu muhtemelen tüm pazarlar için geçerli olmayacak ve cihazınızdaki Samsung uygulamasının bildirimler bölümündeki Pie takvimini denetliyerek bunu doğrulaya bilmelisiniz. 

Genel olarak Galaxy telefon ve tabletleri için meydana getirilen yazılım güncellemeleri dikkat çekiyor ve Samsung, duyurulmamış cihazlarından birisinin Pie alacağını bizlere söylerken bile işler daha iyi hale geliyor. Şimdi tek yapmamız gereken şey beklemek.