1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Samsung Galaxy Note 4 bir güncelleme aldı.

Samsung Galaxy Note 4 bir güncelleme aldı.

Samsung Galaxy Note 4 bir güncelleme aldı.

Samsung’un eski amiral gemisi Samsung Galaxy Note 4, 4 yaşında ve küçük de olsa Samsun tarafından bir güncelleme yayınlandı. Her ne kadar da bu yeni bir işletim sistemi olmasa da Samsung bu amiral gemisi telefonlar bataryasını iyileştirme konusunda bir güncellemeyle kullanıcılarını memnun etmek istiyor Zira Samsung Galaxy Note 4 çok fazla satmış bir ürün.

OTA güncellemesi ilk olarak Hollanda’da tespit edildi 224 megabayt büyüklüğünde değişken güvenlik ile iyileştirmeleri de içinde bulunan güncelleme Samsung Galaxy Note 4 biraz Nefes aldırabilir. Güncelleme daha iyi güç yönetimi performans ve stabilite getirse de tabii ki Samsung’un 4 yaşındaki bir telefonu hatırlaması da oldukça hoş görünüyor. Henüz Avrupa’da kullanıcılarla buluşmaya başlayan Bu güncelleme yakın zamanda dünyadaki bütün Samsung Galaxy Note 4 kullanıcıları ile buluşacak.

Samsung Galaxy Note 4’ü hatırlayalım;

5.7″ inç Quad HD Süper Amoled ekranı 2560 x 1440 piksel oldukça mükemmel parlaklığa ve çözünürlüğe sahip. Ekran da ki simgeler ve logolar çok canlı ve muhteşem. Quad HD normal bir full HD telefonun tam 4 katı daha fazla yüksek çözünürlük sağlayabiliyor du. Boyutlarına baktığımız da 153.5 x 78.6 x 8.5 milimetre ve ağırlığı ise sadece 176 gram ağırlığında. Exynos 5433 işlemci ve 3 GB ram’e sahip olarak kullanıcının karşısına çıkmıştı. Samsung Galaxy Note 4 bir devrin başladığı en harika telefonlardan biriydi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap