1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Samsung Galaxy Note 9 Android Pie için hazır.

Samsung Galaxy Note 9 Android Pie için hazır.

samsung galaxy note 9 12

Samsung Galaxy Note 9 Android Pie sürümü için yeni kullanıcı arayüzü Sızıntı haberlerinden gelmeye başladı. Yeni deneyim sunacağına kesin gözüyle baktığımız Galaxy Note 9 Android Pie sürümü kullanıcılara farklı deneyimler sunabilir.

Samsung’un en yeni amiral gemisi Galaxy Note 9 henüz yayınlanmamış Lakin gün yüzüne çıkan Beta sürümü sayesinde XDA geliştiricileri tarafından onaylanan bir arayüz ortaya çıktı. Samsung yeni arayüz de büyük değişiklikler ile geliyor.

Galaxy S9 ürün yazılımı gibi, Galaxy Note 9 Android Pie ürün yazılımı, bildirim göstergesi, hızlı geçişler ve Ayarlar uygulaması için yeni bir karanlık ve şeffaf tema ile birlikte geliyor. Halen devam eden bir çalışma var, bu yüzden henüz daha olgunlaşmamış gibi görünüyor. Ayarlar uygulaması, örneğin, yeni Gece teması etkinleştirildiğinde griye dönüşecek çeşitli ayar menüleri için beyaz kartlarla siyah bir arka plan geliyor.

Samsung’un Mesajlar ve Kişiler gibi yerel uygulamalarının bir çoğu da makyajlanıyor. Kamera uygulaması, AR Emoji ve Bixby Vision seçeneklerinin en üste taşınmasıyla artık ekranın altındaki farklı kamera modlarına sahip olabildiğini görüyoruz. Kamera arayüzü Galaxy A7’de gördüğümüzden farklı değil. Örneğin, bir sahneyi yakınlaştırmak için telefoto objektife geçmek için yeni bir düğme var.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Note 9 tanıtıldı. Tüm özellikleri ve detayları.

Samsung Android Oreo programı tam manası ile kullanıcıları tatmin etmiş değil. Samsung kullanıcıları bu sefer gerçekten iyi bir Android sürümü deneyimi bekliyorlar. Umarım Samsung bu konuda başarılı sonuçlar gösterebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap