1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung Galaxy Note 9 daha fazla depolama alanı ve batarya ömrü sunacak

Samsung Galaxy Note 9 daha fazla depolama alanı ve batarya ömrü sunacak

Samsung Galaxy Note 9 daha fazla depolama alanı ve batarya ömrü sunacak

9 Ağustos yaklaşıyor Samsung yeni tanıtacağı akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 9 için çeşitli reklamlar yayınlamaya başladı. Yeni gelecek özellikler kullanıcıları tatmin edecek gibi görünüyor.

Aşağıda da göreceğiniz gibi ilk reklamda Samsung Galaxy Note 9 un depolama alanı konusunda çok ileri gideceğini 2. reklam ise şarj süresi konusunda çok çok ileri gideceğini gösteriyor.

Reklamda cep telefonlarının depolama alanı biten kullanıcıların ne kadar büyük zorluklar çektiği gözler önüne seriliyor. Depolama alanı dolan kullanıcılar resimleri ve uygulamaları silmek zorunda kalıyorlar. Samsung burada Apple’a bir taş atıyor gibi duruyor.

Diğer reklam ise yine Apple’a bir taş olarak nitelendirilebilir. Şarj ile kullanıcı arasındaki sınavı anlatıyor. Kullanıcı şarj bitmesin diye telefonun bütün fonksiyonlarını kapatıyor.

Samsung, geleneksel olarak Galaxy Note cep telefonlarını daha iyi bir performans için kurguluyor ve muhtemelen Galaxy Note 9 da böyle olacak. Ayrıca, bu cep telefonu piyasadaki en güçlü Android telefonlardan biri olacak. Galaxy S9’da bulunan Exynos 9810 / Snapdragon 845 işlemci kombinasyonuna sahip olacak. Bir modelinin 8GB RAM sunabileceği ihtimali bile var.

Galaxy Note 9, 9 Ağustos’ta resmen açıklanacak. Samsung’un 24 Ağustos’ta piyasaya sürmesi bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap