1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus resimleri sızmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus resimleri sızmaya devam ediyor.

samsung galaxy s8

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus siyah rengi ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus Mart ayı içerisinde karşımıza çıkacak. Sürekli yeni resimleri ortaya çıkan bu iki yeni amiral gemisi telefonu Şimdi ise karşımıza siyah versiyonları ortaya çıktı. Samsung’un demesiyle ekranı iki yanından ortadan kaldıran bu yeni akıllı telefonlar parmak izi sensörlerini de Samsung’un ilk defa yapacak olduğu telefonun sırt kısmına taşıyorlar.
samsung galaxy s8 1
 Amiral gemisi 2 telefon işlemci olarak qualcomm Snapdragon 835 Exynos 8895 kullanacaklar. Çeşitli versiyonları bulunacak olan bu amiral gemisi telefonların 6gb RAM ve 4GB Ram olan modelleri bulunacak. 5,8 ve 6,2 inç büyüklüğünde alıştığımız 18,5 : 9 en boy oranına sahip olacak olan Samsung Galaxy S8 modelleri uzun ve elinize oturan bir yapıya sahip olacak.
 
 12 megapiksel ana kamerası ve 8 megapiksel ön kamerası bulunacak. IP68 sertifikası, iris tarayıcı ve yüz tanıma ayrıca Samsung Pay, NFC ve  şirketin yeni akıllı asistanı Bixby telefonun diğer özellikleri arasında.
samsung galaxy s8 2
 Bunlar telefonun bildiğimiz özellikleri 29 Mart tarihinde açıklanacağını düşündüğümüz yeni akıllı telefon nisan ayı içerisinde de tüm dünyada satışa sunulacak. 799 dolar fiyat etiketi ile gelecek bu yeni amiral gemisi ülkemiz şartlarında pahalı olacak.
Yorum Yap

Yorum Yap