1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. SAMSUNG JS9000 SMART CURVED UHD TV İNCELEME

SAMSUNG JS9000 SMART CURVED UHD TV İNCELEME

uhd 1
1

JS9000 SMART CURVED UHD TV İNCELEME

Günümüz artık öyle bir boyut 52 herhangi bir televizyonda android işletim sistemini görmek 4k çözünürlüğe ulaşabilmek bir hayli kolaylaştı. Dünya tv sektörünün öncüsü haline gelen samsung çıkardığı ultra hd  tvlerle rakiplerine bir fark yaratmaya devam ediyor. Kaldıki pazardaki en büyük diline sahip olan samsung yeni çıkardığı curved ultra hd tv’ler kullanıcıların ilgisini fazlasıyla çekmiş durumda.

 Son çıkardığı 65 inç ve 55 inç boyutlarında 9000 serisi smart curved SUHD  tv’ler üstün özellikleri ve görüntü kalitesi ile adeta  dudak uçuklatıyor. Ekran ki renklerin canlılığı sizi başka boyutlara götürüyor. Full hd  dünyasını tarih egemen ve bunlardan 4 kat daha fazla yoğun renk pixel creative sunan 4k UHD tv’ler mükemmele yakın bir görüntü sunuyor. Kavisli bir ekrana sahip olmasıyla da ekrandaki herhangi bir görüntüyü kaçırıyorsunuz geleceğimize yön veren kavisli ekranlar bizi daha yoğun pikselli daha dolgun görüntülere kavuşturuyor. Samsung JS9000  serisi smart CURVED Uhd tv sinde tasarım olarakta mükemmelliğe yakın bir tasarımı yakalamış olan samsung televizyonunuzun mobil cihazlara daha istediğiniz gibi bağlamanıza olanak tanıyor. Televizyonunuzu adeta bilgisayar mı kullanabilir onunla konsol oyunlarının tadını çıkarabilirsiniz.

uhd 3 uhd 2

 Kısaca teknik özelliklerine bakacak olursak JS9000 serisi akıllı diye tabir ettiğimiz  televizyonlar biz kullanıcılara 65 55 inç boyutlarında geliyor. Ultra Clear Pro panele sahip olan 3d destekleyen hem ses hem görüntü anlamında buyurun pikselli tv 60 watt hoparlör çıkışına sahip. Samsung smart uygulamaları ilede televizyonunuzun kullanımını başka bir boyuta taşınıyor. Aynı zamanda tabii ki artık vazgeçilmez olan sesli etkileşim ve ses kontrolü ile tv zevkini doruğa çıkartıyorsunuz sadece sisme yüz tanıma ve hareket kontrolü ile de televizyonları kontrol edebilirsin. JS9000 tam anlamıyla mükemmel bir tv.

 Git işine bakacak olursak 4 HDMI, 3 usb ethernet, av girişi, CI yuvası, anten, yerleşik kablosuz lan ve buna ek wireless girişlerine mevcut JS9000 smart curved UHD tv tam anlamıyla geleceğe ışık tutuyor.