1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Cihazlar
  3. Samsung, yeni fitness özellikleri ve geliştirilmiş batarya ömrü ile Galaxy Watch’ı kullanıcılarla buluşturdu.

Samsung, yeni fitness özellikleri ve geliştirilmiş batarya ömrü ile Galaxy Watch’ı kullanıcılarla buluşturdu.

samsung galaxy watch

Samsung, Samsung Galaxy Note 9 ile birlikte Samsung Galaxy watch’ı da tanıttı. 2018 model yeni Galaxy Watch tasarımı ve renkleri ile siz kullanıcıların ilgisini çekecek gibi duruyor. Samsung gear S3’ten sonra Gear S4 demek yerine Galaxy Watch demeyi uygun bulmuş. Samsung Galaxy Watch da ki en büyük değişim Tizen 4.0 işletim sistemi.

Samsung Galaxy watch çok özel hazırlanmış tasarımı uzun pil ömrü ile öncelikle dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda LTE ve yeni fitness özellikleri de göz dolduruyor. Galaxy watch iki farklı boyutta sunulacak ve değiştirilebilir kordonları ile da her zevke hitap edecek.Samsung Healt, SmartThings, Samsung Flow ve Knox, Samsung Pay ve Bixby kullanabilme yetisine sahip olan bu yeni saat güçlü duruyor.

Yeni nesil Galaxy watch 768 MB ram 4GB dahili depolama alanı ve Exynos 9110 çift çekirdekli1,15 GHz hızında işlemciden meydana geliyor. Saatin LTE olan versiyonu 1,5 GB ram kullanıyor. Android 5 ve üstü aynı zamanda iPhone 5 ve üstü modellerde IOS 9.0 üstü sürümlerde çalışabiliyor.

Samsung Galaxy watch döner çerçevesini eski saatlerde olduğu gibi koruyor. Sırasıyla 1,3″ inç ve 1,2″ inç yuvarlak süper amoled ekran ve 46mm ve 42mm boyutlarına sahip. 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık gösteren Galaxy Watch MIL-SDT-810 standartlarında üretilmiş.

Batarya olarak sırasıyla 46 mm ve 42 mm kalınlığındaki modellerde; 472 mAh ve 270 mAh değerinde batarya kullanılmış.

Samsung Galaxy watch yeni sağlık hizmetleri ile de göz dolduruyor. Bunlardan en önemlisi yüksek stres seviyesini otomatik olarak algılayabiliyor. Bunun yanında size nefes egzersizi yaptırıyor. Ayrıca kullanıcılar uyku döngülerini ayarlayabilmek için de bu saati kullanabilir.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”110″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Samsung Bu saat için bir tarih verdi. 24 Ağustos da ABD de 31 Ağustosda Güney Kore de ve 14 Eylül de ise diğer pazarlarda satışa sunulacak.

Yorum Yap

Yorum Yap