1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung’un SM-W2018 amiral gemisi katlanabilir telefonu görüntüleri bir kez daha ortaya çıktı.

Samsung’un SM-W2018 amiral gemisi katlanabilir telefonu görüntüleri bir kez daha ortaya çıktı.

Samsung’un SM-W2018 amiral gemisi katlanabilir telefonu görüntüleri bir kez daha ortaya çıktı.

Samsung’un SM-W2018 amiral gemisi katlanır telefonu bir kez daha göründü.

Samsung’un merakla beklediğimiz katlanabilir akıllı telefonun sürekli görüntülere çıkıyor ve bir türlü kullanıcı ile buluşamıyor. Yeni sızan birkaç görüntü Bu telefonun bir amiral gemisi telefon olduğunu ve Sızıntı ile birlikte gelen özelliklerinin ne denli kaliteli olduğunu ortaya koyuyor.

Amiral gemisi katlanabilir akıllı telefon yani kod adıyla bildiğimiz SM-W2018 6GB ram qualcomm Snapdragon 835 Yonga setine sahip işlemci ile birlikte gelecek. Ayrıca 64 GB dahili depolama alanı sunacak ve 2300 Mah pil kullanacak. Arka kamerada 12 megapiksellik bir arka kameraya ve 5 megapiksellik bir ön kameraya yer verilmiş olan bu yeni katlanabilir telefon özelliklerine baktığımızda tam bir amiral gemisi.

Telefon 2 adet ekrana sahip olacak. 2 adet 4.2 inç full HD ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan katlanabilir akıllı telefon Çin piyasasında 2000 dolar civarında bir fiyata satılacağı yönünde söylentiler var. Merakla beklediğimiz bu yeni akıllı telefon ne zaman nerede karşımıza çıkacak hangi mağazada göreceğiz Bunu tam olarak bilmiyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap