1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. SIRIN LABS SOLARIN “EN GÜVENLİSİ BU 14000 $ “

SIRIN LABS SOLARIN “EN GÜVENLİSİ BU 14000 $ “

solarin 1

SIRIN LABS SOLARIN ÖZELLİKLERİ

Bir telefon düşünün ki gerçekten fiyatıyla Dudak uçuklatıyor dünyanın en güvenli telefonu olarak lanse edilen Sirin Labs Solarin adlı telefonu an itibariyle kullanıcının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Telefonu anlatmadan Önce fiyatını söylemek istiyorum 14000 dolar gibi bir fiyat etiketi ile kullanıcının karşısına çıkacak olan Solarin tam anlamıyla Dudak uçuklatıyor. Sirin Labs firması İngiltere merkezli bir firma ve akıllı telefon piyasasına çok hızlı bir şekilde girmek istiyor ve elinde de büyük bir koz olsun diye dünyanın en güvenli en fazla korumaya sahip akıllı telefonuna kullanıcılarla buluşturmak için bir hayli çalışmışa benziyor.
solarin
 Bu akıllı telefon tasarım olarak bir hayli iddialı aslında Hem inceliğiyle hemde kasasının şimdiye kadar hiç bir telefona benzeyen yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Teknik özelliklerine baktığımızda ise;
Android bir telefon aslında ilk defa bu kadar çok pahalı. Qualcomm Snapdragon 810 Yonga setine ait işlemciyi kullanacak olan Solaris 4GB Ram’a sahip aynı zamanda 128 GB dahili hafızası ile bir hayli ses getireceğe benzeyen bu yeni tam korumalı akıllı telefon 23.8 megapiksel Sony chipsetli çift led flaşa sahip bir kameradan oluşuyor. 5.5 inçlik ekran büyüklüğüne sahip olan 1440 x 2560 piksel çözünürlük sunuyor ve bu ekranda QHD IPS LCD teknolojisi kullanan Sirin Labs gayet kaliteli bir telefon üretmiş. Aynı zaman da 4K bir akıllı telefon. 4040 mah’lık bir batarya ile gelecek olan solarin Micro sim kullanıyor.
solarin 2
Tabi ki de Solarin tam anlamıyla güvenli konuşmaları vaat ediyor gerek yazılım yani Shielded mode tam bir askeri şifreleme taktiğiyle güvenli bir şekilde konuşmanıza olanak tanıyor. Bakalım piyasaya çıktığında Solarin nasıl tepkiler alacak ve dudak uçuklatan fiyatıyla bakalım kaç adet satabilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap