1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. SONY’DEN YENİ BİR TELEFON DAHA XPERIA XR

SONY’DEN YENİ BİR TELEFON DAHA XPERIA XR

xperia xr 1

SONY XPERIA XR YAKINDA

Kısa bir süre önce tanıttığı Xperia X serisiyle kullanıcılardan beklediği ilgiyi göremeyen Sony Bu sefer de karşımıza yine bir X serisi telefonla çıkmaya hazırlanıyor. Bu telefon F8331 kodu ile gelen bir telefon. Yani biz bu telefona Aslında Xperia XR adını verebiliriz. Resmi adının bu olacağı yönünde gelen söylentiler mevcut. @Onleaks haberine göre çok kısa süre içerisinde tanıtacağı bu yeni X serisi telefonun bazı özellikleri ise şöyle;
sony xr
Boyutları 146,4 x 71,9 x 8,1 mm ebatlarına sahip olacak olan Sony Xperia XR Yaklaşık 5 inç boyutuna sahip olacak Ve muhtemelen 1080p destekleyecek. Kaliteli çift flaşa sahip ön ve arka kameraları bulunacak olan Sony Xperia XR USB Type C’yi Muhtemelen destekleyecek. Aynı zamanda 4K video çekme olanağı da sunacak gibi gözüküyor.
xperia xr
 Bu telefonun Eylül ayı’nın 1’inde Berlin’deki IFA 2016 Fuarı’nda resmen tanıtılacağını kesin gözüyle bakılıyor. Sony istediği çıkışı ne zaman yakalayacak ya da gerçekten ürettiği kaliteli telefonlar ne zaman ilgi görecek bunu Merakla bekliyoruz.
Yorum Yap

Yorum Yap