1. Ana Sayfa
 2. Teknolojide Son Dakika
 3. Spotify müzik indirme nasıl yapılır. Anlattık

Spotify müzik indirme nasıl yapılır. Anlattık

Spotify müzik indirme nasıl yapılır

En çok sevilen uygulamalardan biri olan Spotify müzik indirme nasıl yapılır. Sizlerle birlikte buna bakacağız. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Spotify gerçekten iyi bir uygulama. Bu uygulamayla yediden yetmişe diyebileceğiniz birçok müzeye ulaşabilirsiniz. İlk ay ücretsiz daha sonra müziklere ulaşmak için Premium üye olmanız gerekli. Şimdi nasıl indireceğinize bir bakalım.

 Premium üyeliğinizi başlattıkdan sonra şarkıları, albümleri, çalma listelerini indirebilir ve onları İnternet bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz. Premium üyeliğiniz ile birlikte size 5 cihaza 10.000 şarkı indirme hakkı veren Spotify bu anlamda doyuruyor. Spotify çevrimdışı indirme harika bir özellik. Eğer Premium üyelik aldıysanız size Podcastlarıı cep telefonu ve tablete indirebilirsiniz. Masaüstü Ya da laptoplar için uygulamada Albümler ve podcastları indirmeniz mümkün değil. Ama indirmek istediğiniz şarkıları indirebilirsiniz. Masaüstü uygulaması için aşağıdaki adımları izleyin. Spotify’a git. Spotify premium harika.

Spotify müzik indirme nasıl yapılır.

Not: Masaüstü uygulamasında albümleri ve podcast’leri indirmek mümkün değil.

 1. İndirmek istediğin çalma listesine git.
 2. İndirilenler’i aç .

Yeşil ok indirmenin başarılı olduğunu gösterir.

Uygulamayı Çevrimdışı Moda ayarla

Not: Çevrimdışı Mod’da yalnızca indirdiğin müzikleri çalabilirsin.

 1. Spotify’ı Aç.
 2. Mac için: Ekranın üst kısmında bulunan Apple menüsünde Spotify‘a tıkla.
  Windows için: Ekranın üst kısmında bulunan Windows menüsünde Dosya‘ya tıkla.
 3. Çevrimdışı Mod‘u seç.

 Cep telefonu ve tablet için ise müzik ve podcastlar indirebilir. Spotify müziklerini telefona indirme işlemini tamamlayıp müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Spotify deki müzikleri indirme işlemi aşağıdaki adımları takip ederek yapılır.

Müzik ve podcast indir

 1. İndirmek istediğin çalma listesi, albüm veya podcast’e git.
 2. İndirmek için simgesine dokun.
  Not: Android’de bir albüm veya çalma listesi indirmek için üzerinde İndir’e dokun.

Yeşil ok indirmenin başarılı olduğunu gösterir.

Not: İndirdiğin podcast’ler otomatik olarak Kitaplığın’a kaydedilir. 

Uygulamayı Çevrimdışı Moda ayarla

Not: Çevrimdışı Mod’da yalnızca indirdiğin müzik ve podcast’leri çalabilirsin. 

 1. Ana sayfa‘ya dokun.
 2. Ayarlar’a dokun .
 3. Çal‘a dokun.
 4. Çevrimdışı‘nı aç.

Mobil veriyle indirme

Varsayılan olarak mobil veri ile indirme devre dışıdır. Etkinleştirmek için:

 1. Ana sayfa‘ya dokun.
 2. Ayarlar’a dokun .
 3. Müzik Kalitesi‘ne dokun. 
 4. İndir altında Hücre şebekesi kullanarak indir‘i aç. 

Spotify İnternetsiz müzik dinleme işlemi bu adımlar ile daha kolay yapılıyor. En iyi Spotify listeleri bulabileceğimiz uygulama ile sizlerin telefon ve tabletleri ne aynı zamanda bilgisayarlarına geliyor.

Spotify premium indir. Spotify üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Spotify Premium ödeme ne kadar diye soracak olursanız. Aylık sadece 17,99 TL’ye satın alabilirsiniz. ilk ay Spotify ücretsiz kullanma hakkı size tanıyor. Aynı zamanda çeşitli kampanyaları da mevcut. Öğrenciler için 3 aylık ücretsiz deneme seçeneği sağlanıyor. 3 aydan sonra sadece 8,99 TL gibi bir fiyata bu harika uygulamadan faydalanabiliyor sunuz.

 Premium ayrıcalıklarına baktığımızda istediğimiz yerde müziği dinleme, reklam kesintisi olmadan, İstediğin şarkıyı çalma ve şarkıları atlamak seçeneğini size veriyor. Spotify üyelik yapabilirsiniz.

 Spotify Premium Üyelik için başka seçenekler de mevcut. Bunlar Spotify Duo, Spotify Aile seçenekleri. Bunlardan Duo  iki hesap için ayda 23,99. Aile paketi ise 6 kullanıcı için ayda 26,99 TL’ye kullanılabiliyor.

 Ülkemizde bütün telefon operatörlerinin desteğini alan bir müzik uygulaması olan Spotify nedir sorusunun cevabını da sizlere vermiş oluyoruz. artık spotify şarkı yükleme işlemini yapabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Amazon Prime bir göz atın.

Yorum Yap

Yorum Yap