1. Ana Sayfa
  2. Elektrikli Otomobil
  3. TESLA dan yeni yazılım V10 yazılım güncellemesi

TESLA dan yeni yazılım V10 yazılım güncellemesi

tesla dan yeni yazılım
1

Şirket Erken Erişim Programına abone olan Tesla araç sahiplerine haber Tesla dan yeni yazılım geldi. Sayısız eğlence ve performans seçeneği içeren yeni V10 güncellemesine ilk kez bakıyorlar . En heyecan verici özelliklerden biri de, sahiplerinin arabalarının rahatlığından film izlemesine ve video yayını yapmasına olanak tanıyan yeni “Tesla Tiyatrosu”.

CEO Elon Musk 27 Temmuz’da yaptığı açıklamada, Tesla’nın V10 yazılım güncellemesinde yer alacak özellikleri tartışırken resmi Twitter hesabı üzerinden bir “Tiyatro Modu” bırakacağını duyurdu. Tesla’nın “rahat koltukları” ve en uygun surround ses sistemi sistemini vurgulayan Musk’un duyurusu, her yerdeki film meraklılarının yakında sektördeki en iyi araç içi film izleme deneyimlerinden birini deneyimleyebileceklerini belirtti.

ABD’deki şirketin Erken Erişim Programına abone olan Tesla araç sahipleri , sayısız eğlence ve performans seçeneği içeren yeni V10 güncellemesine ilk kez bakıyorlar .Heyecan verici özelliklerden biri de, sahiplerinin arabalarının rahatlığından film izlemesine ve video yayını yapmasına olanak tanıyan yeni “Tesla Tiyatrosu”.

Tesla Tiyatrosu sürüm notları. (Kredi: Tesla Sahipleri Çevrimiçi)

Tesla Tiyatrosu moduna, araç Parktayken ve WiFi bağlantısı yapıldığında erişilebilir, ancak Erken Erişim Programı üyeleri bu özelliği mobil verilerde bile kullanabilir. İzleyiciler Netflix’te film izleyebilir, televizyon programlarını izleyebilir, YouTube’dan video yayınlayabilir ve Tesla Rehberlerini aracın V10 uygulama başlatıcısındaki “Eğlence” ikonu ile görüntüleyebilir. Gelecekte Hulu gibi ek uygulamaların kullanılıp kullanılmayacağına dair bir kelime yok. Tesla dan yeni yazılım için harika beklentiler var.

Tabi bu İPhone Tiyatrı modu ile karıştırılmamalı . İPhone Tiyatro Modu ise ekranın ışığını çok daha fazla kısarak menuleri ve arka planları siyahlaştırmayı amaçlamakta. Bunun en büyük sebebi tiyatro veya sinemada çevredekileri rahatsız etmeden telefonu kullanmamızı sağlayacak. Henüz resmi bir açıklama olmayan mod ile alakalı meraklar artmakta.

Yorum Yap

Yorum Yap