1. Ana Sayfa
  2. Elektrikli Otomobil
  3. Toyota Tj Cruiser SUV konsept otomobil bir harika görünüyor

Toyota Tj Cruiser SUV konsept otomobil bir harika görünüyor

toyota tji cruiser suv
1

Toyota Tj Cruiser SUV konsept detaylar harika 

Minivan aileler ve aktif yaşam tarzı olanlar için harika bir araba olarak görünüyor, ancak aynı zamanda bir SUV özelliğide taşıyor. Toyota, Minivan ve SUV segmentlerini birleştirmiş ve ortaya Toyota Tj Cruiser adını alan bir otomobil çıkmış.

Ekim ayında Tokyo Motor Show’da başlayacak Toyota Tj Cruiser konsepti, minibüsleri ve SUV’ları ilginç bir şekilde harmanlıyor . Tasarım, tıknaz çamurluklar ve bir dizi sert açı ile SUV tarafı yansıtıyor. Düz çatı ve görünüşte kesintisiz pencere hattı vasıtasıyla hâlâ biraz minivan görünümüde taşıyor.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”101″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

İç mekanı, bir kutunun içine benzetebiliriz – minimale edilmiş müdahalelerle araca  ferahlık verilmiş. Her koltuk (tabii ki şoför hariç) düz bir şekilde döşenebiliyor, bu nedenle yaklaşık 3 m uzunluğa kadar olan eşyaları koyabilirsiniz. Ön yolcu koltuğunu bir depo olarak kullanabilirsiniz.

Toyota, bunun üretildiğini, Tj Cruiser’ın C-HR, Prius gibi yeni Toyota modellerini destekleyen  Toyota’nın Yeni Küresel Mimari platformunda yer alacağına dikkat çekiliyor . Ya ön ya da dört tekerlekten çekişle kullanılabilecek, 2.0 litrelik bir gaz motoruyla hibrid bir sistemden meydana gelecek. Bu otomobil gelecekte kendine yer bulabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap