1. Ana Sayfa
  2. Elektrikli Otomobil
  3. Volvo’nun 360c otomobili tamamen otonom bir yatak odası olmuş

Volvo’nun 360c otomobili tamamen otonom bir yatak odası olmuş

featured

Volvo en sonunda bunu da yaptı Artık yürüyen bir yatak odası da var. Volvo’nun yeni konsepti otomobile Volvo 360c tamamen otonom bir konsept otomobil. Kısacası yatıyorsunuz ve yolculuğun keyfini çıkartıyorsun.

Volvo bu otomobilin de direksiyon simidi ne yer vermemiş. Yeni gelen lansman videosunda seyahat etmenin keyifli yanlarına değinilmiş. Bu videoda herhangi bir şey yapmayan sadece uyuyan bir bayan görüyorsunuz. Tamamen elektrikli tamamen geniş bir cam kubbeyle kaplı bu yeni konsept otomobil bize geleceği gösterebilir.

Lansman Videosu;

Volvo strateji şefi Marten Levenstam Bu araba için ” daha fazla fikir daha sakin daha yumuşak daha hızlı ve daha fazla çevre dostu” olarak nitelendiriyor. Otomobil mobil bir yatak odası hizmeti verebilir. Ya da oturma odanız ve eğlence alanınız olabilir. Pencerelere yansıtan ilgili bilgiler içeren modüller iç mekanı görsel bir şölene çeviriyor. Strateji şefi insanların kalabalık şehirlerden daha uzak mesafelerde yaşayabilmeleri ni ve zamanlarını daha keyifli hem de daha etkili bir şekilde kullanabilmeleri ne sağlayacağını söyledi.

Önerilen Yazı
Mercedes Benz EQ Silver Arrow karşınızda. Bildiğiniz elektrikli otomobilleri unutun!

Içten yanmalı motorları ve direksiyon simitlerini tamamen ortadan kaldıran bu gelecekteki otomobil konseptleri otomobil seyahat deneyimini çok fazla arttırabilir. Ev ortamınızı 4 tekerleğin üzerinde taşıyan bu otomobiller büyük camları ile da size görsel bir Şölen yaşatıyorlar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”125″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Bu otomobil şirketin gelecekte daha başka neler tasarlayabileceğini bizlere gösteriyor. Gelecek çok hızlı geliyor gibi.

Yorum Yap

Yorum Yap