1. Ana Sayfa
  2. Oto Haber
  3. VW Arteon adında bir canavar açıkladı.

VW Arteon adında bir canavar açıkladı.

VW Arteon adında bir canavar açıkladı.

VW Arteon geliyor.

Volkswagen 2018 yılı itibariyle Volkswagen CC nin yerine geçecek bir otomobili kullanıcı ile buluşturdu. Uzun bir Sedan görünümündeki bu yeni otomobil Volkswagen Arteon. Çok sinirli ve kaslı yapısı onun mükemmel bir araba olduğunu ortaya koyuyor. Uzayan dingil mesafesi sayesinde daha geniş ve Ferah bir iç mekan sunacak olan Volkswagen in yeni ürünü Volkswagen Arteon Gerçekten muhteşem görünüyor.
 
Bu yeni otomobil standart olarak LED farlar ve arka lambalar, anahtarsız giriş ve çalıştırma, ısıtmalı elektrikli ön koltuklar, otomatik klima kontrolü ve deri koltuklar ile birlikte gelecek. Volkswagen Arteon VW Golf’ün de içinde bulunduğu MQB platformu üzerine kurulan bir sedan. Araca krom kaplamalar çok yakışmış ve onu kışkırtıcı göstermiş.
 
 Volkswagen in yeni arabası Arteon Avrupa’da 3 dizel 3 benzinli motor seçeneği ile kullanıcının karşısına çıkacak. 2018 yılı içerisinde piyasaya çıkacak olan bu yeni otomobil 2019’da ABD’de de piyasaya çıkacak. VW bu otomobil ile dünyada sarsılan itibarını düzeltecek mi bunu 2018 yılı içerisinde göreceğiz. Aracın resimleri aşağıda.
 
Yorum Yap

Yorum Yap