1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Win10PrivacyFix güvenlik aracı harika bir güvenlik sistemi sunuyor

Win10PrivacyFix güvenlik aracı harika bir güvenlik sistemi sunuyor

featured

Microsoft’un kişisel bilgilerinizi  toplama girişimlerini engelleyin

Modern işletim sistemini kullanırken gizliliğinizi koruyun Win10PrivacyFix , Microsoft’a karşı verilerinizi engellemek için kullanılabilecek küçük bir yardımcı programdır. Programın yüklenmesi hızlıdır ve tüm kullanıcılara kullanım için tasarlanmıştır. Win10PrivacyFix bir harika

Uygulamayı ilk açtığınızda, dahili üç hazır ayardan birini seçmeniz istenir. Her biri gizlilik ihlallerine karşı bir derece koruma sunar. Daha deneyimli kullanıcılar, kapsamlı hizmet kümesini kendileri ayarlayarak ellerine deneyebilirler.

Win10PrivacyFix, Microsoft’un veri aktarma sunucusunu engeller ve uygun hizmetleri devre dışı bırakır .Win10 privacy tools olarak ta adlandırılan içinde win10 privacy fix leyen eklentilerbarından basit ama kullanışlı bir programdır.

Explorer ve arka plan servislerini optimize eder

Örneğin, mikrofonun sürekli olarak etkinleştirilmesi veya tuş vuruşlarının düzenli iletimini durdurun.

Win10PrivacyFix Hizmetleri devre dışı bırakın ve donanıma erişimi kısıtlayın

Win10PrivacyFix, Microsoft’un veri aktarma sunucusunu engeller ve uygun hizmetleri devre dışı bırakır. Yazılım tüm işlevselliğini bir ana pencereden sunar. Her türlü hizmeti devre dışı bırakabilir, güncellemeleri erteleyebilir, izlemeyi sınırlayabilir ve verilerinizin Microsoft’a yönlendirilmesini engelleyebilirsiniz. Maalesef, arayüz o kadar iyi tasarlanmamıştır ve belirli bir servise ulaşmak için sonsuz bir şekilde kaydırma yapacaksınız.

Mevcut tweaks’lerin tümü ayrı gruplar halinde düzenlenir, böylece devre dışı bırakmadan önce her bir hizmetin öneminin farkında olacaksınız. Bir öğeyi gezdirdiğinizde, daha az deneyimli kullanıcılara çok iyi hizmet verebilecek ipuçları verilmiştir.

Önerilen Yazı
Microsoft Windows 10 için yeni VR gözlük açıkladı.

Windows her zaman bize ulaşmanın bir yolunu bulur ve gereğinden fazla kişisel bilgimizi elde edebilir. Şimdi yazılım dünyasına yeni soluk getiren bu program ile kişisel verilerimiz koruyabilir ve Microsoft’a karşı çıkabilir.

 

Sisteminizin güvenliğini ve kontrolünü geri alın

Win10PrivacyFix, konfor ve mahremiyet arasındaki dengeleme hareketini yönetmenize yardımcı olur.

 

PLUS VERSİYONUNDAKİ AVANTAJLARINIZ
Optimize edilmiş Görev Çubuğu

Görev çubuğundaki arama penceresini gizleyin.

Bing’i kaldır

Bing Arama’yı devre dışı bırakabilirsiniz