1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Windows için AdGuard reklam engelleyici

Windows için AdGuard reklam engelleyici

featured

AdGuard, en iyi internet deneyimi için gerekli tüm özelliklere sahip benzersiz bir programdır. Dünyanın en gelişmiş reklam engelleyicisi, komple bir gizlilik koruma modülü ve bir ebeveyn kontrol aracı ile bütünleşiktir — bu özelliklerin tümü herhangi bir tarayıcıda veya uygulamada çalışabilir. Adguard reklam engelleyici hakkında bilgilere bir bakalım.

Reklam engelleme

AdGuard her türlü reklamı engeller. Açılır pencereleri, video reklamları, afişleri ve benzerleri — hepsini engeller. Kendini hissetirmeden işini yapan filtreleme ve kozmetik işleme sayesinde girdiğiniz sayfalarda göreceğiniz tek şey sadece asıl içeriktir. Adguard reklam engelleyici bize başka neler sunuyor.
 
Güvenli internet deneyimi
 
Kimlik avı ve tehlikeli web siteleri ve zararlı yazılımlara (zararlı reklamlara) karşı koruma. AdGuard, her sayfayı veritabanı ile karşılaştırarak kötü amaçlı içerik olup olmadığını kontrol eder ve potansiyel olarak tehlikeli olanlardan gelen istekleri engeller.
 
Gizlilik koruması
 
AdGuard sizi takip eden tüm takipçilerle ve analitik sistemler ile savaşır. Programımız üçüncü taraf çerezleri engeller, IP adresinizi gizleyebilir ve kişisel verilerinizi korumak için bir dizi özellikler sunar.
 
Ebeveyn kontrolü
 
AdGuard çocuklarınızı çevrimiçi ortamda korur. Uygunsuz web sitelerine erişimi engeller, müstehcen içerikleri arama sonuçlarından kaldırır ve ebeveynlere çocukları için en güvenli web deneyimini özelleştirmeleri için ayarlanabilir karalisteler sunar.
 
Verilerinizi koruyun
 
Günümüzde internette her şey verilerinizi elde etmeye çalışıyor. AdGuard bunu engellemek konusunda kararlıdır.
Kendinizi çevrimiçi olarak gizleyin
Çevrimiçi profilinizi gizlemek yerine başka biri gibi de görünebilir ve anonim olarak gezinebilirsiniz.
Windows için AdGuard’ı yükleyin ve interneti aslında olması gerektiği gibi görün — temiz ve güvenli.
 
Önerilen Yazı
Sahte Xiaomi Ürünleri Nasıl Tespit Edilir?
 
Çocuklarımı internetteki yetişkin içerikten nasıl korurum?
Nadir bir tarayıcı kullanıyorsam ne olacak?
İstediğim bir sitede reklam engellemeyi nasıl durdurup/devam ettirebilirim?

Tarayıcı API engelleyin

Bazen kendi tarayıcınız kendi gizliliğinize düşman olur, konumunuzu ve IP adresinizi izler. Bunu yapmasına izin vermeyin.

Vaktinizi boşa geçirmeyin

Video reklamları sadece sinir bozucu değil aynı zamanda vaktinizi de tüketir. AdGuard ile bu vaktinizi daha değerli işlerde kullanabilirsiniz.

YouTube reklamlarına son

YouTube izlemek istiyorsunuz ama reklamları sevmiyorsunuz musunuz? Biz de! Şanslıyız, AdGuard tüm video reklamları engeller.

En modern reklam engelleme

Reklamlar, sayfalara gizlice girmek için girişimlerinde giderek çok daha yaratıcı hale geliyorlar, ve biz de önlemlerimizi alıyoruz.
 
Yazar Notu: İlgilenenler mesaj atabilir.