1. Ana Sayfa
  2. Teknolojide Son Dakika
  3. Xbox Series S fiyat ve özellikleri, Tasarım güzel

Xbox Series S fiyat ve özellikleri, Tasarım güzel

Xbox Series S fiyat

Oyunu konsolda oynamak isteyenler için Xbox series S duyuruldu. Şimdiye kadar ki en iyilerden biri olacak olan Xbox Series S fiyat ve özellikleri bakımından kullanıcıların beğenisini toplayacak. Öncelikle fiyatını söylemek istiyorum 299 dolar gibi bir fiyat etiketi ile kullanıcının karşısına çıkacak. Bu ülkemizde de ucuza çıkacak anlamına geliyor. İçinde hızlı ve yeni birşeyler var. Yüksek kare hızlı oyun oynayabileceksiniz aynı zamanda Xbox Game pass Ultimate ile birlikte 25 dolar gibi bir fiyata 2 yıl online oyun oynamanıza olanak tanıyor olacak. Xbox sevenler S serisini inanılmaz buluyor.

Xbox series X modeli çok heyecan verici olsa da 499 dolarlık fiyat etiketiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu ülkemizde oldukça pahalı diyebileceğimiz rakamlara çıkabilir. O yüzden kullanıcılar Xbox series S modelini tercih ediyor olacaklar. Ya da tercih edecekler. Xbox series S tasarım olarak gerçekten göze hoş geliyor.

Önerilen Yazı
Apple yüzen mağazası açılıyor. Singapurda

Xbox Series S fiyat ve detayları

Microsoft daha da yüksek yenileme hızları desteğiyle 60 Fps de 1440p oynanışı hedeflediğini söylüyor. Bu cihazla genellikle 1080p 30 FPS için Xbox One ve Xbox One S de böyle oynanmasını hedeflemişti. Önemli bir gelişme oyuncular için bu ne anlama geliyor. Daha yüksek çözünürlüklü daha akıcı oyunlar anlamına geliyor. Xbox velocity mimarisi ve özel 512 GB sayesinde önemli ölçüde daha hızlı yüksek performansa ulamış olacak. Oyun seviyeleri daha hızlı açılacak ve hızlı devam eden bir oyun göreceksiniz. Yine de depolama alanı sorun olabilir. Bazı kullanıcılar için çünkü Call Of Duty gibi 183 GB depolama alanı isteyen oyunlar sıkıntı çıkartabilir. Cihaza 1 TB depolama genişletme kartını ekleyebilirsiniz. Ama bu bir SSD’nin yerini tutar mı onu bilmiyorum. Ya da 1 TB depolama alanı ile gelen Xbox series X’e geçebilirsiniz. Microsoft Ayrıca S serisi için DirectX desteğinden de bahsetti.

Xbox Series S 4K özelliği olmayan oyunları 4K haline dönüştürebilecek. Oyunlardan söz etmişken, Cyberpunk 2077 19 Kasım da, Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım da, Assasin’s Creed: Kasım da lansman oyunları olacak.

Her anlamda bakacak olursak Xbox Series S biraz daha ucuz fiyata kullanıcılara keyifli deneyim sunacak. Siz ne düşünüyorsunuz. Xbox Series S türkiye fiyatı 5399 TL gibi bir fiyattan satılıyor.

Muhteşem çözünürlükte güneş fotoğraflarına bir bakın.

Yorum Yap

Yorum Yap