1. Ana Sayfa
  2. Robotik
  3. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro fiyat ve özellikleri

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro fiyat ve özellikleri

Xiaomi mi robot vacuum mop pro

Geleceğin çok hızlı geleceğini gösteren bir ürünü sizlere göstermek isterim. Xiaomi Mi robot Vacuum Mop Pro fiyat ve özellikleri ile karşımızda. Akıllı robot süpürge lazer navigasyon özelliği ile akıllı rota planlama yapıyor. Gerçek zamanlı bir harita ortaya çıkartıyor. Yüksek hassasiyetli sensörleri sayesinde etrafındaki bütün nesneleri algılayabiliyor. Çevreyi kolayca tanıyor, altındaki yüksek tekerlekler sayesinde 2 cm engel aşma kabiliyetine sahip. Yeni nesil lazer navigasyon sistemi 8 metre tarama aralığı ve %2 doğruluk sapma Payı ile oldukça etkileyici haritalama yolu için profesyonel bir tasarım kullanıyor. Manuel temizleme etkisi gibi her yeri köşe bucak siliyor. Peki bu süpürgeyi kim yönetiyor güçlü veri işleme yeteneği gerçek zamanlı haritalama teknolojisini 1.2 gigahertz hızında işleme frekansına sahip dört çekirdekli bir işlemcisi tarafından yönetiliyor.

2100 Pa emiş gücü ve bu emiş gücünü elde etmek için fırçasız Motor ile donatılmış bir akıllı robot süpürge görüyoruz. Aynı zamanda Xiaomi’nin uzaktan kontrol etmenize olanak tanıyan bir uygulaması da mevcut. Bu uygulama sayesinde gerçek zamanlı haritalama, bölgesel temizlik, spot temizlik ve zamanlama yani İstediğiniz zaman aralığında süpürgeyi aktif edebiliyorsunuz. Süpürgenizi Yani akıllı robot süpürgenizi bir kez çalıştırdığınız zaman çift temizleme özelliği sunuyor. Yani isterseniz Silme ve süpürme özelliğini aynı anda kullanabiliyorsunuz.

Xiaomi mi robot vacuum mop pro 1

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro fiyat ve Diğer özellikleri;

Güzergah planlamasını LDS adı verilen lazer tarama teknolojisi ile yapıyor. Üzerindeki pil olarak 3200 Mah değerinde bir batarya bulunuyor. Temizlik modlarına baktığımızda; süpür, paspas, süpür-paspas aynı anda kullanılabiliyor. Emiş gücü 2100 Pa. Otomatik şarj etme özelliği mevcut. İşlevlerine baktığımız ise oda tanıma, elektrik kontrollü su deposu, paspas için 3 ayarlanabilir su seviyesi, sanal duvarı ayarla, yasak alanı ayarla, temizlemek için belirli bir oda ayarla şeklinde işlevleri mevcut. Aksesuarlarına baktığımızda ise ana fırça, yan fırça, 550 mililitre toz torbası, ikisi bir arada su deposu, 300 mililitre toz torbası ve 200 mililitre su deposu bulunuyor. Engel aşma yeteneği yazımızın üst kısmında da bahsettiğimiz gibi 2 cm. Google asistan’ı destekleyen bir özelliği de mevcut yani sesli komutlara yanıt verebiliyor. xiaomi mi robot vacuum mop harika değilmi.

Bu süpürge bence çok işlevli ve yakında her evde olacak. Siz de evinize gelecek de bu akıllı robot süpürgeler den bir tanesini almak isteyebilirsiniz. Xiaomi gerçekten kaliteli işlere imza atıyor. Bu süpürge ile hem işe giderken rahatsınız hem de işten döndüğünüzde O sizin yerinize evinizi silip süpürebiliyor. mi robot vacuum mop pro sizin için harikalar yaratabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap