1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Yeni Apple iPhone 11 Pro Max inceleme

Yeni Apple iPhone 11 Pro Max inceleme

apple iphone 11 pro max bilgesokak
2

Yeni Apple iPhone 11 Pro Max 

İPhone 11 Pro Max’i tanıtmak bizim harcımız değil İPhone ile ilgili aramalarda 1 Milyar sonuç çıkar. Biz burada İPhone kalite ama o kadar eder mi ? tarafındayız. Ama İPhone her ayrıntıyı yeni standartlar ile  ve tasarım kalitesi belirlemek için her fırsatı kullandı yine gözleri üzerine çevirmeyi bunu harika bir mühendislikle birleştirerek başardı. Yeni Apple iPhone 11 Pro max seviyesinde bir dizayn sağlayıp her durumda ödünsüz bir performans sunmasını sağladı. Bu akıllı telefondaki ekran özellikleri ileri kalitede, uzun ömürlü ve suya dayanacak şekilde tasarlandı.

 

Çip :

Apple tasarımı 813 biyonik çip bugüne kadarki en iddialı Apple işlemcisi, şimdiye kadar iphone modellerindeki en hızlı şarjı destekliyor. Bu bataryalarla her zamankinden daha uzun ömürlü Apple iPhone 11 Pro Max. 

Fotoğraf:

Günün her saatinde Apple iPhone 11 Pro Max ile Geniş ve performanslı fotoğraflar elde edersiniz. Apple  yeniden tasarlanan kamera arayüzü ile  iPhone’un yeni donanımını daha etkileyici ve sezgisel bir hale getiriyor. Telefoto, ultra geniş kameralı yeni gece moduyla fotoğraflarınızda ve videolarınızda dört kez daha fazla görüyorsanız şimdi yeni ultra kameralar ile genişletilmiş dinamik aralıkla daha da iyi 60fps, pro kalitesinde videoyu saniyede iki kez kaydedebilirsiniz,

Daha önce fotoğraflar için ayrılmış düzenleme araçları artık videolarınızı profesyonel seviyede mükemmel bir deneyim haline getirdi ve çekimlerinizi en yüksek piksel yoğunluğunda ayarlanmış yeni süper XTR ekranda oynatıyor. Apple cihaz gizliliği, her yerden daha geniş bir açıyla çalışan ve daha da hızlı olan en güvenli yüz kimlik doğrulaması tüm yeni Apple iPhone 11 Pro Max ‘lerda sunuluyor. 

Önerilen Yazı

Apple iPhone XR tanıtıldı. Özellikleri ve detayları.

Özellikleri :

  1. İPhone 11 Pro Max’taki üçlü kameralar, mükemmel Gece modu ve geliştirilmiş Smart HDR sayesinde Apple iPhone 11 Pro Max Geniş Fotoğraflar en iyi kameralı telefonu sunuyor.
  2. Kameralar ayrıca genişletilmiş dinamik aralık ve sinematik video dengeleme ile muhteşem görünümlü 4K video çekiyor.
  3. Apple’ın yavaş çekim özçekimleri 120 fps’de eğlenceli.
  4. En uzun pil ömrünü istiyorsanız, iPhone 11 Pro Max, internette gezinme testinde yaklaşık 12 saat sürdüğü bildirildi. iPhone 11 Pro, 10:20 dakika sürdü.
  5. Apple nihayet kutuya hızlı bir şarj cihazı dahil etti, böylece 30 dakikada yüzde 50’ye ulaşabilirsin.
  6. Apple’ın 64GB’tan fazla depolama alanı içermesini diliyoruz; bu nedenle, çok fazla video çekerseniz daha fazla ödeme yapmak isteyebilirsiniz.
  7. Apple, iPhone 11 Pro Max’in ön ve arka kısımlarının akıllı telefonlardaki en sert cama sahip olduğunu söylüyor. Ama testlerde o kadar da sağlam olmadığı videolarda gözükmektedir.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap